Vyzkoušela jsem s dětmi fotbalgolf na Kšírovce a je to super! Zajděte si zahrát taky! ;)

Už jste někdy slyšeli o sportu jménem „fotbalgolf“? Přiznám se, že i já donedávna netušila, že něco takového existuje. Ovšem, v brněnském sportovním a golfovém areálu Kšírovka, který jsem vám nedávno na blogu představila, si právě unikátní sport fotbalgolf můžete zahrát! A je to skvělá zábava, bez ohledu na věk, pohlaví, nebo počet hráčů. A zaujme to i děti, stejně, jako moje kluky! Nedávno jsme tu fotbalgolf vyzkoušeli a doporučuji sem vyrazit. Využijte posledních hezkých dnů a buďte co nejvíc venku, třeba na hřišti – a zahrajte si s rodinou, nebo přáteli právě fotbalgolf! Víc v dnešní reportáži! 

Ocením, když se svými dětmi můžu aktivně trávit čas co nejvíc venku, zvláště, když to počasí ještě dovolí. Vy, co máte děti, mě jistě chápete – dnešní děti jsou často bohužel zvyklé trávit volný čas u tabletů, her, mobilů a aktivní druh zábavy už často nebývá na pořadu dne. Je to škoda, i proto se já své dva syny snažím vést k tomu, aby se co nejvíc hýbali.

I z tohoto důvodu mě zaujalo ve sportovním a golfovém areálu Kšírovka právě hřiště, kde si můžete zahrát fotbalgolf. Mimochodem, o tomto areálu, co vše nabízí, zvláště pro golfisty, jsem vám nedávno na blogu psala – pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.

Zpátky ale k fotbalgolfu! O co přesně se jedná?

Jedná se o spojení golfu a fotbalu, hraje se na 18 jamek. Hráči v libovolném počtu chodí po hřišti a na určitý počet kopů musí zvládnout dostat fotbalový míč do jamky, samozřejmě jim v cestě stojí různé překážky.

Celé fotbalgolfové hřiště v areálu Kšírovka je krásně upravené, prostorné, vy chodíte od jedné jamky k druhé a u každé máte přesně napsané, na jaký počet kopů musíte dostat míč do jamky. Není to nic těžkého, ovšem, také to není úplně jednoduché. ;)

Zahrát si fotbagolf nejvíc uvítali moji dva synové. Oba chodí na fotbal a právě zkusit si zahrát fotbal jinak, netradičně, to pro ně byla zajímavá výzva. A já se k nim samozřejmě přidala, sice nejsem ve fotbalu žádný profík, ale to pro hru fotbalgolfu rozhodně být nemusíte. Přece jen, kopnout do míče správným směrem, to zvádne snad každý. ;)

Mimochodem, míč si na fotbalgolf na Kšírovku nosit nemusíte – rádi vám ho zde půjčí!

Tak využijte poslední příjemné a hezké dny podzimu a zkuste si tuto hru na Kšírovce zahrát! Vemte děti, partnera, kamarády a vyražte – stojí to za to, uvidíte, máte moje slovo. ;)

Areál Kšírovka najdete v Brně na adrese K Lávce 705/8.

ODKAZ: KŠÍROVKA / web
ODKAZ: KŠÍROVKA / facebook
ODKAZ: KŠÍROVKA / instagram