Tip na další skvělou únikovku v Brně! Dědictví z dílny BrainFAQ!

Před nedávnem jsem vám tu psala o opravdu skvělých brněnských únikových hrách BrainFAQ – nabízí tu celkem tři různé únikovky, už jsem si zahrála všechy a dnes vám napíšu něco o té další! Je opět velice propracovaná, zábavná, vhodná i pro děti a pozor – rozhodně se v ní nejedná „pouze“ o hledání číselných kódu na zámky. ;) Ty úkoly, co budete muset plnit, vymyslet a zkusit, zkrátka nemají chybu! Víc v dnešním článku… ;)

Jít si zahrát únikovou hru, to je opravdu skvělá zábava, které jsem i já doslova propadla. A nejen já – hlavně mí dva synové, kteří únikové hry taky milují. Máme rádi tajemno, záhadné úkoly, trochu adrenalinu…zkrátka, únikové hry rozhodně nenudí, zvlášť, pokud si vyberete nějakou s nezvyklým a zajímavým tématem.

Přesně takové jsou všechny tři hry z dílny BrainFAQ, které si můžete zahrát přímo v centru Brna, na adrese Orlí 27. Jaké hry tu najdete? Jmenují se “Labyrint”, “Dědictví” a “Kukaččí hnízdo”.

Já si tu už se svým „týmem“, se kterým na únikovky vyrážíme, zahrála všechny tři hry – mimochodem, první z nich, Kukaččí hnízdo, s tématem z psychiatrické léčebny, jsem vám tu představila nedávno ve své recenzi – více ZDE.

Zcela jiné prostředí, téma, zápletku i jiné úkoly k řešení, má úniková hra s názvem Dědictví. Ta byla také tou první, kterou jsem si v BrainFAQ zahrála. Tato hra se odehrává ve větším prostředí, je opět velice propracovaná a tím, že nemá žádné lekací, nebo lehce děsivé prvky, je ideální i pro malé děti (které pomáhají rodičům v hledání, nebo dokáží zcela sami řešit jednoduché úkoly).

Samozřejmě, průběh a jednotlivé úkoly, které ve hře Dědictví budete řešit, vám prozradit nesmím, tím by to celé ztratilo kouzlo. ;) Ale zápletka i téma hry jsou rozhodně více než zajímavé!

O co v této hře jde?
Představte si, že jste v domě, ve kterém žil kdysi dávno váš dědeček Cyril, který když zemřel, zanechal po sobě závěť – a vy tuto závěť musíte najít.

Ovšem, závěť nehledáte pouze vy, ale i další člen Cyrilovy rodiny, teta, která je na cestě za vámi, aby vám závěť „vyfoukla“. ;) Takže – musíte tuto závěť najít v časovém limitu, nebo máte zkrátka smůlu. ;)

Ve hře také objevujete členy Cyrilovy rodiny, hledáte vzájemné rodinné souvislosti, celý rodinný rodokmen, což je také nesmírně zajímavé.

Tato hra je ze všech tří, co v BrainFAQ nabízí, tou jednodušší, také jak jsem psala, určitě na ni můžete vyrazit i s dětmi.

Takže – pokud nemáte plány, co dělat, sestavte si svůj tým hráčů a vyražte! Čeká vás skvělá zábava, na kterou budete rozhodně ještě dlouho vzpomínat. ;)

Rezerovat jakoukoliv hru v BrainFAQ můžete jednodušše přímo na webu – ZDE.

ODKAZ: BRAINFAQ / web

ODKAZ: BRAINFAQ / facebook

ODKAZ: BRAINFAQ / instagram