Už jste někdy vyzkoušeli únikovou hru? Za sebe musím doporučit – v Brně rozhodně BRAINFAQ!

Už jste si někdy zahráli únikovou hru? Je to skvělá zábava, odreagování, adrenalin, týmová práce… I já „únikovkám“ zcela propadla, asi už před rokem – máme s přáteli svůj tým a chodíme hrát pravidelně, i s dětmi! Dnes vám chci dát jeden tip – právě na skvělou brněnskou únikovku z dílny „BrainFAQ“! Jmenuje se „Kukaččí hnízdo“ a je do detailu promyšlená, napínavá a prozradím – podíváte se v ní za zdi psychiatrické léčebny! Víc v mém dnešním článku!

O únikových hrách jsem slyšela už dávno, ale až asi před rokem jsme se s partou kamarádů domluvili a šli jsme jednu vyzkoušet, spolu s dětmi. A upřímně, naprosto nás to okamžitě všechny nadchlo! Je to totiž nevšední zábava, která pohltí všechny. Opravdu se u toho skvěle pobavíte, musíte pracovat v týmu, spolupracovat, řešit, promýšlet, hledat, kombinovat… a běží vám čas. ;) Prostě – zajít si zahrát únikovku dnes doporučuju naprosto všem!

V Brně jsme s naší partou vyzkoušeli už opravdu spoustu únikovek, ovšem, asi nejvíc nás nadchly ty z dílny „BrainFAQ“, kde nabízí rovnou tři zajímavé únikové hry.

Hry si můžete zahrát přímo v centru Brna, na adrese Orlí 27. Jaké hry tu najdete? Jmenují se „Labyrint“, „Dědictví“ a „Kukaččí hnízdo“.

Vyzkoušeli jsme tu dvě, Kukaččí hnízdo a Dědictví, na Labyrint se teprve chystáme – takže i o tom vám určitě napíšu. ;)
Dnes to ovšem bude o hře Kukaččí hnízdo. Pro mě toto byla nejvíc propracovaná a překvapující hra, kterou jsem kdy hrála, byl to opravdu adrealin, od začátku až do konce. 

Představte si, že se přenesete do psychiatrické léčebny, kde se musíte dobrovolně nechat „hospitalizovat“ –  z léčebny totiž záhadným způsobem začali mizet pacienti a vy musíte zjistit, proč se tak děje.

Ovšem máte na to omezený časový limit! ;) Což je adrenalin už i sám o sobě. ;) Dostanete hned při nástupu na hospitalizaci „léky“ a pak už je to na vás…

Už i samo o sobě prostředí této hry je tajuplné, lehce děsivé – však si představte starou psychiatrickou léčebnu, třeba z hororových filmů… :) Ovšem nebojte, lekací momenty v této hře nejsou – my ji hráli i s dětmi (6, 9 a 11 let) a všichni naprosto v pohodě. :)

Detaily, o co přesně a hlavně, jak hrát, vám samozřejmě prozradit nesmím, to byste už věděli, jak na to…;)

Zkrátka, tato hra u mě vyhrála na plné čáře! Skvělý námět, neobyklé prostředí, propracované úkoly, kdy najít řešení opravdu často není jen tak… Poradím vám jen – musíte od začátku spolupracovat a sledovat sebemenší detaily. ;)

A mimochodem – už jste si třeba tuto únikovku zahráli? Jak se vám líbila? Napište mi vaše dojmy! :)

Rezerovat jakoukoliv hru v BrainFAQ můžete jednodušše přímo na webu – ZDE.

ODKAZ: BRAINFAQ / web

ODKAZ: BRAINFAQ / facebook

ODKAZ: BRAINFAQ / instagram