Kosmetika – otestováno! Značka Oribe!

Dámy, po delší době mám pro vás článek věnovaný pouze vlasové kosmetice. Nic na toto téma dlouho na mém blogu nebylo, protože, upřímně, nějak jsem sama neměla jednu jedinou značku, kterou bych vám doporučila. Používala jsem mnoho různých přípravků, ovšem, ne od jedné značky. Až se mi do rukou dostaly produkty pro vlasovou péči Oribe – a můžu říct, jsem ze všech absolutně nadšená. Tak hezké vlasy jsem snad nikdy neměla – takže, opravdu vřele doporučuji. Víc v mé dnešní recenzi. ;)

Moje vlasy – téma, které mě trápí snad celý život. Ač to možná na první pohled nevypadá, tak mám vlasy velice jemné, ne nijak extra husté, často jsou zplihlé… Jediné mé „štěstí“ je to, že mám vlasy vlnité, čímž působí mnohem více objemně, než ve skutečnosti jsou.

I z toho důvodu je pro mě volba vhodné vlasové kosmetiky poměrně zásadní. Pokud vyberu špatný produkt, může to být až katastrofa. :) Mým cílem je přidat objem, posílit strukturu vlasů, zmírnit také maštění, ale zároveň dodat vlasům zdravý vzhled a lesk.

Mám štěstí, že mám v Brně skvělého kadeřníka, který má mou plnou důvěru, chodím do salonu Jacob & The Stylers, kde Jakub Budínský už přesně ví, jak mé vlasy ostříhat, aby to vypadalo v pořádku. :)

Jen s tou vlasovou kosmetikou jsem doposud nějak „bojovala“. Nic moc mi nevyhovovalo, používala jsem asi 10 let obyčejné pěnové tužidlo z drogerie, obyčejný lak, šampon a kondicionér na objem a vlasový pudr. Všechno od jiné značky, na jednu dobrou jsem nanarazila.

Až se mi do rukou dostaly přípravky pro vlasovou péči Oribe – právě o této značce jsem už slyšela i od svých kamarádek a to jen samou chválu.

Americká značka Oribe je pojmenovaná po věhlasném kadeřníkovi Oribe Canalesovi, který patřil k těm nej ve svém oboru. Od roku 2008, kdy značka vznikla, se okamžitě dostaly její produkty do popředí zájmu a oblíbily si je ti nejlepší světoví kadeřnici a vlasoví stylisté.

Složení produktů je unikátní, vytvořené s ohledem také na vlasovou pokožku a samozřejmě, také na strukturu vlasového vlákna. Kromě efektu pro vlasy je na všech přípravcích Oribe jedinečná také jejich vůně – voní božsky, dokonce, značka vyvinula i svůj vlastní parfém, který voní identicky, právě, jako vlasové produkty.

Můžu říct, že jsem se s produkty Oribe absolutně ztotožnila.

Vyzkoušela jsem zatím jejich šampon a kondicionér a také pěnu pro vlnité vlasy.

Shampoo for Moisture & Control
Ideální šampon pro vlnité vlasy – vlasy jsou po něm dokonale poddajné, přitom jim nechybí objem a lesk, navíc vlasy intenzivně hydratuje – tedy, tento šampon splnil přesně to, co jsem od něj očekávala. Navíc, opravdu božsky voní.

Intense Condtioner for Moisture & Control
Opět ideální pro vlnité vlasy, které se mohou hůře rozčesávat. Kondicionér je opět intenzivně hydratační, skvěle doplňuje výše zmiňovaný šampon. I pro mě je použití kondicionéru nutností, bez něj bych vlasy rozčesala jen těžko.

Curl Shaping Mousse
Tato skvělá pěna nahradila moje „desetileté tužidlo“ – okamžitě a hned. Nevěřila jsem, ale to, co dokáže s mými vlasy, je snad až zázrak. Dodá objem, neslepí, naopak vlnité vlasy dokonale oddělí, dodá jim lesk, zdravý a zářivý vzhled. A samozřejmě, opět dokonalá vůně.

Takže – všechny tři produkty jsou teď pro mě doma absolutní top!

Navíc, přípravky Oribe jsou bez parabenů a chloridu sodného, sulfáty obsahují z přírodních zdrojů a navíc mají UV ochranu.

Kde v Brně produkty Oribe koupíte? V několika kadeřnických salonech – například v Mimaxiv, Beauty Baru, Salonu Davida Škaroupka, Salonu Kateřina stříhá vlasy a Salonu Mint.

ODKAZ: ORIBE / web
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – facebook
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – instagram