Ruční lymfatické masáže v centru Physio Suchanek

Dobrá lymfatická masáž dokáže až zázraky, zbaví tělo přebytečné vody, eliminuje celulitidu, zpevňuje pokožku a mimo to, dobře fungující lymfatický systém je klíčový i pro detoxikaci těla. Skvělé jsou tyto masáže hlavně nyní, v létě, kdy tělo zadržuje i více vody.
Na vynikající ruční lymfatické masáži jsem byla nedávno v centru Physio Suchanek v Komárově na Konopné 74/6 – a vřele vám tyto masáže zde doporučuji! Slečna Maruška, která tu lymfatické masáže dělá, je opravdu šikovná, zkušená, lymfatické masáže v jejím podání jsou velmi jemné, příjemné a se skvělým efektem. Víc v následujícím článku!

Centrum Physio Suchanek, které najdete v Brně – Komárově na Konopné ulici 74/6 jsem vám na svém blogu už představila, pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.
V tomto centru v první řadě praktikují fyzioterapie, působí zde celkem pět fyzioterapeutů, kdy každý se zaměřuje na něco jiného, používá jinou techniku – za zmínku rozhodně stojí právě Jakub Suchánek, který pracuje s „active release technique“ – což je jedinečná manuální terapie pro rychlé odstranění bolesti.

Pokud vás zajímá více, chcete se dozvědět i o jednotlivých fyzioterapeutech v Physio Suchanek, případně se i rovnou objednat, mrkněte přímo na jejich web do sekce „náš tým“ –  www.physiosuchanek.cz

V centru Physio Suchanek dále nabízí i osobní tréninky – v prostorách je i krásně vybavená tělocvična a pestrá je i nabídka masáží.

Za speciální pozornost stojí hlavně ruční lymfatické masáže. Jak jsem napsala, právě lymfatické masáže jsou opravdu velice prospěšné, mají velmi příznivý vliv na celou řadu aspektů – na stav naší pokožky, kdy ji celkově zpevňují, eliminují celulitidu a zvyšují elasticitu kůže.

Lymfatické masáže jsou také skvělé na eliminaci celulitidy, která souvisí často i se zvýšený zadržováním vody v těle. I proto jsou lymfatické masáže často vyhledávané nyní v létě, kdy celá řada z nás trpí na otoky a i s tím souvisejícím zhoršením stavu celulitidy. Proto dámy – pokud toužíte rychle a efektivně zlepšit stav pokožky a zmírnit celulitidu, určitě lymfatické masáže vyzkoušejte!

Správně fungující lymfatický systém je také klíčový pro detoxikaci těla – obecně tak má i příznivý vliv na náš celkový zdravotní stav.
Mnoha lidem – aniž by o tom věděli – lymfatický systém nefunguje správě, lymfa neproudí tak, jak by měla.

Zkušená masérka ovšem umí lymfu „otevřít“ a dobře provedenou masáží znovu obnovit její proudění a tok.

Samozřejmě je ideální absolvovat více kúr – lymfatických masáží, pro co nejlepší možný efekt.  Masérka vám přesně doporučí četnost masáží, dle zvážení vašeho aktuálního stavu. Ovšem, už po první kúře můžete vnímat odvodnění a zmírnění otoků.

Lymfatická masáž je vhodná i po nemocích, pro pročištění těla, dokáže zmírnit i obtíže spojené s premenstruačním syndromem.

Co se pak týká kontraindikací, je jich opravdu jen málo. Důležité je ovšem podstupovat lymfatickou masáže jen tehdy, když jsme zcela zdraví. Pokud probíhá nachlazení, bakteriální, nebo virová infekce, může to vést i ke zhoršení stavu – lymfou se totiž viry a bakterie mohou roznést rychleji po celém těla.
Kontraindikací je pak i onkologické onemocnění. Další možné důvody, proč lymfatickou masáž neabsolvovat, je ovšem vždy dobré předem zkonzultovat s masérkou.

Ruční lymfatické masáže v centru Physio Suchanek jsou opravdu skvělé, zatím jsem v Brně lepší nezažila. Jemné, příjemné a maximálně efektivní. Opravdu si je užijete a budete překvapeni z rychlých a viditelných efektů! Objednat se sem můžete přímo přes web Physio Suchanek, pod tímto odkazem

Centrum Physio Suchanek najdete v Brně – Komárově na Konopné 74/6.

ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / web
ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / facebook
ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / instagram