Představuji: Physio Suchanek

Věřím, že asi téměř každý z vás za svého života řešil, nebo dokonce stále řeší nejrůznější problémy pohybového aparátu. Ať už jsou dané špatným držením těla, sedavým zaměstnáním, nebo naopak i poúrazovými stavy… Bolesti zad, krční páteře, svalů…nejsou rozhodně ničím neobvyklým a jak vím sama ze své zkušenosti, dokáží opravdu velmi znepříjemnit život. Ideálním řešením je vyhledat dobrého fyzioterapeuta. Na jedno výborné fyzioterapeutické centrum u nás v Brně, kde se fyzioterapií na špičkové úrovni zabývají, vám chci dnes dát tip! Centrum se jmenuje Physio Suchanek, najdete ho v Komárově na Konopné 74/6 a mimo fyzioterapii zde nabízí i osobní tréninky a ruční lymfatické masáže. Na této masáži jsem tu byla i já – masáž byla neuvěřitelně příjemná! Zkrátka – Physio Suchanek byste rozhodně měli poznat!

Povím vám, najít opravdu dobrého fyzioterapeuta, to je snad až výhra! S nadsázkou řečeno, ale asi to dobře znáte – když bolí záda, trápí nás nejrůznější blokace, nervové bolesti, není to nic příjemného. A najít někoho, kdo nám dokáže pomoci (a ideálně bez nutnosti indikace léků, nebo dokonce injekcí), není jen tak.
Mimochodem, pomoc fyzioterapeuta ocení třeba i těhotné ženy, nebo sportovci, kteří potřebují odstranit některou z obtíží tak, aby se dostali do ideální formy.

Zkrátka, dobrý fyzioterapeut nám dokáže ulevit – tak, abychom opět měli radost ze života.

Proto, chci vám dát tip na centrum, kde právě skvělé fyzioterapetuy najdete – mrkněte na Physio Suchanek v Brně – Komárově.

Působí zde celkem pět fyzioterapeutů, kdy každý se zaměřuje na něco jiného, používá jinou techniku – za zmínku rozhodně stojí právě Jakub Suchánek, který pracuje s „active release technique“ – což je jedinečná manuální terapie pro rychlé odstranění bolesti.

Mimo „běžné“ bolesti zad a blokace vám tu pomohou řešit i obtíže s klouby, vazy, zaměřují se i na rehabilitace ruky, korekci skoliózy, předporodní a poporodní fyzioterapii… Pokud vás zajímá více, chcete se dozvědět i o jednotlivých fyzioterapeutech v Physio Suchanek, případně se i rovnou objednat, mrkněte přímo na jejich web do sekce „fyzioterapie“ –  www.physiosuchanek.cz

V centru Physio Suchanek můžete využít i další zajímavé služby – osobní tréninky v plně vybavené tělocvičně (kde se trenér věnuje pouze vám), za zmínku stojí i masáže a hlavně, ruční lymfatické masáže!

Právě na ruční lymfatické masáži jsem tu byla i já – a mohu napsat, že to bylo nesmírně příjemné, jemné…

Lymfatické masáže jistě dobře znáte, respektive to, k čemu jsou skvělé. Lymfatické masáže jsou výborné pro celkovou detoxikaci organismu, vynikající jsou i na odvodnění těla, celkově i zlepšují imunitu…

Samozřejmě je ideální absolvovat více kůr / nejlépe 10, ale je to dané individuálním stavem daného člověka. Ovšem, už po první kúře můžete vnímat odvodnění a zmírnění otoků.

Lymfatická masáž je vhodná i po nemocích, pro pročištění těla, dokáže zmírnit i obtíže spojené s premenstruačním syndromem.

V centru Physio Suchánek ruční lymfatické masáže dělá slečna Marie Ševčíková, právě u ní jsem tu na masáži byla. Masáž byla velmi příjemná, jemná, bezbolestná – opravdu si u ní velmi odpočinete. :) A to hlavní, můžete se těšit na skvělý přínos pro vaše zdraví a celkovou pohodu.

A mimochodem, lymfatické masáže jsou skvělé i na řešení celulitidy – dámy, léto je tady! ;)

Centrum Physio Suchanek byste rozhodně měli znát – myslím, že jejich perfektní služby totiž oceníme a vyžijeme všichni. :)

Centrum Physio Suchanek najdete v Brně – Komárově na Konopné 74/6.

ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / web
ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / facebook
ODKAZ: PHYSIO SUCHANEK / instagram