Nové kvetinářství v Brně – Květiny Pugét!

Opět vám chci napsat o zajímavé novince z Brna, která vás, věřím, osloví! V Brně – Tuřanech, hned vedle Makra, je pár týdnů otevřeno nové, krásné květinářství – Květiny Pugét! A nutno dodat, že právě v tomto koutě Brna dobré květinářství opravdu chybělo. V nabídce tu mají mnoho květin – čerstvých, řezaných, pokojových… Vybírat tu můžete z již hotových kytic, úžasných flower boxů a květinových dekorací, nebo vám připraví kytici, nebo flower box i podle přání. Za zmínku pak rozhodně stojí i pestrý sortiment mnoha komponentů k domácí tvorbě – seženete zde podklady na věnce, různé ozdůbky, přírodní dekorace… Mám pro vás reportáž – právě z tohoto květinářství, se spoustou fotek!

Návštěva dobrého květinářství, to je vždy zážitek – alespoň já sama to takto vnímám. Miluji květiny a vždy se dokážu kochat tou krásou, kterou mnohá květinářství nabízí. Květiny si i ráda kupuji a samozřejmě, ještě raději je dostávám. :)

I proto mě oslovila informace o nově otevřeném květinářství Květiny Pugét – to najdete v Brně – Tuřanech, hned vedle vchodu do Makra. A jak píši v úvodu, dobré květinářství v tomto koutě Brna skutečně chybělo! Do nového květinářství Květiny Pugét jsem se také zašla podívat – pořídila jsem vám tu spoustu fotek a také vám napíši, co přesně zde nabízí – sama myslím, že je rozhodně o co stát!

Pracují zde zkušení floristé, kteří umí uvázat kouzelné kytice, vyrobit překrásné květinové dekorace, věnce… o tom se přesvědčíte hned, jak sem vstoupíte! A obecně, nabídka tohoto květinářství je skutečně pestrá!

Samozřejmě zde seženete kytice, z čerstvých, řezaných květin. Můžete si nechat uvázat kytici přesně podle vašeho vkusu a přání, velmi rádi vám tu vyjdou vstříc! V nabídce čerstvých květin nechybí oblíbené druhy, mě potěšily i kytičky luční, které mám moc ráda.

V nabídce tu ovšem vždy jsou i hotové, uvázané kytice – v několika velikostech v různém cenovém rozpětí. Pokud spěcháte, nebo vám některá z hotových kytic hned padla do oka – může být vaše! :)

Kouzelné tu jsou i flower boxy s květinami, právě tyto květinové dekorace se těší opravdu mimořádné oblibě! Obdarovaný nepotřebuje vázu – flower box si vystaví, květiny v boxu vydrží i dlouho krásné, není nutné je ani zalévat.

Flower boxy vám v květinářství Květiny Pugét připraví samozřejmě také na přání!

V nabídce tu jsou pak i květiny pokojové, před květinářstvím zase můžete vybírat kytičky určené na ven.

V sortimentu zde pak najdete i ozdobné věnce v mnoha stylech, barvách – vše si připravují a vyrábí sami, právě v tomto květinářství.

Určitě vás osloví i nabídka dalších dekoračních předmětů v nejrůznějších designech.

Vybírat zde můžete i z komponentů pro domácí tvoření – tyto věci obvykle v květinářstvích nenajdete! Koupíte tu podklady pro věnce, různé dekorační komponenty, přírodniny, ozdůbky… A doma si vyrobíte třeba krásný věnec přesně podle svého vkusu.

Nabídka květinářství – dekorací, doplňků, design a styl květinových vazeb, věnců…je samozřejmě daný i sezónou a daným ročním obdobím. Nyní je zde vše v duchu léta, na podzim se můžete těšit na podzimní dekorace a pak také na ty vánoční…

Co se dekorací týká, zaujaly mě tu velmi zajímavé svíčky od české značky Cementum – jsou vyrobené z recyklátu suti, mají je zde v několika velikostech i barvách. A mimochodem, tyto svíčky si můžete nechat vyrobit také na zakázku!

Květinářství Květiny Pugét mimo jiné zajišťuje i květinovou výzdobu pro firemní klientelu, nebo i pro různé speciální události – na svatby, oslavy, firemní večírky. Vyzdobí prostory, připraví květiny na stoly…

Kytice z květnářství Květiny Pugét si můžete objednat v rámci Brna také s dovozem – a to přímo přes web květinářství www.kvetinypuget.cz.

Na závěr musím zmínit, že cenově je toto květinářství opravdu velmi přijatelné!

Zastavte se – určitě vás květinářství Květiny Pugét nadchne – a budete se rádi vracet! Otevřeno je zde pondělí až pátek od 9. do 18. hodiny, v sobotu od 9. do 14. hodiny.

Nové květinářství Květiny Pugét najdete v Brně na Kaštanové 506/50, hned vedle vchodu do Makra.

ODKAZ: KVĚTINY PUGÉT / web, rozvoz květin 
ODKAZ: KVĚTINY PUGÉT / facebook
ODKAZ: KVĚTINY PUGÉT / instagram