Skvělý tip pro všechny rodiče & děti – znáte štítky MyLabels.cz?

V následujícím článku mám skvělý tip pro všechny rodiče a děti! Znáte nalepovací a nažehlovací štítky od české značky MyLabels.cz? Jsou opravdu perfektní – necháte si je vyrobit přesně na míru, s obrázkem a motivem, který se vám líbí a se jménem vašich dětí. Štítky nalepíte / nažehlíte kam potřebujete – a děti si pak velmi snadno své věci poznají. Štítky jsou ideální na označování oblečení do školy, školky, na tábory…můžete je nalepit opravdu všude! To hlavní, štítky přímo dokonale drží, odolají i častému praní, nebo koupání v bazénu a dokonce i v moři. Štítky od MyLabels.cz už dva roky používám, mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost! Mimo štítky na dětské věci pak MyLabels.cz nabízí i krásné nalepovací etikety a štítky do domácnosti, nebo na dárky… Mrkněte níže a dozvíte se víc! Radost vám může udělat i můj slevový kód MISALETO, který platí na 15% slevu na eshopu www.mylabels.cz.

Maminky, určitě to dobře znáte – děti ve školách, školkách a hlavně, také na letních táborech, které jsou nyní velmi aktuálním tématem, své věci často ztrácí. Sama jako máma dvou malých kluků (nepořádníků :) vím, o čem mluvím… Klukům jsem vždy musela opravdu všechno podepsat, aby se případně jejich věci našly.
Upřímně, právě to podepisování věcí je opravdu nepraktické, zabere to spoustu času, písmo je navíc často nečitelné a mimo to, nevydrží – i pokud máte sebelepší fixu, při častém praní z věcí popisky brzy zmizí…

Tím nejlepším možným způsobem, jak dětem jejich věci označit, jsou právě lepící / nažehlovací štítky se jmény. A právě ty nabízí i značka MyLabels.cz! Stojí za ní sympatická maminka, která tyto štítky na svém eshopu www.mylabels.cz nabízí – a můžu vám potvrdit, tyto štítky jsou naprosto boží! Sama je na označování věcí svých synů používám už téměr dva roky a jsem nadšená. Jednak z krásného designu, ale hlavně z toho, jak dokonale štítky drží.

Opravdu – štítky od MaLabels.cz odolají všemu! Častému praní, koupání v bazénu, v moři… Je na ně 100% spolehnutí.

Štítky jsou i zcela voděodolné, dokonce se neodlepí ani při mytí v myčce – dětem s nimi můžete označit i boxíky na svačinky, lahve na pití, štítky využijete i v kuchyni, třeba na označení kořenek, nádob s moukou, cukrem…

Na eshopu MyLabels.cz si můžete vybrat z obrovské škály motivů a designů samolepek – obzvlášť krásné jsou designy dětských samolepek, věřím, že děti si jistě rády vyberou samy a budou na své vlastní věci takto označené patřičně hrdé.

Stačí vybrat typ a design štítku, dále si můžete upravit na míru barvy, obrázky a nápis. Super je, že i nejmenší děti, které ještě neumí číst, si podle obrázku poznají své vlastní věci.

Mimochodem, můžete si nechat připravit i štítky s vlastním obrázkem, nebo dokonce s fotkou – pak bude rozpoznání věcí opravdu velmi snadné. :)

Kromě samolepek a štítků pro označování věcí mají na eshopu MyLabels.cz i praktické samolepky a štítky do domácnosti, které můžete využít třeba na různé dózy, nádobí, ale i naložené věci, marmelády, boxíky na svačinky… Takové štítky se v domácnosti také moc hodí!

Nyní se vám tyto štítky budou opravdu hodit právě na tábory! Dětem můžete označit veškeré věci, které jim s sebou sbalíte – a nemusíte se obávat, že něco ztratí! 

A využijete je jistě i na začátku školního roku, dětem můžete označit boty a přezuvky, oblečení na tělocvik, ale i učebnice, sešity… 

Štítky od MyLabels.cz jsou opravdu nesmírně praktické – mrkněte na eshop www.mylabels.cz, určitě si zde z pestré nabídky vyberete! A jak píšu v úvodu, platí pro vás sleva 15% s mým kódem MISALETO!

ODKAZ: MYLABELS.cz / eshop
ODKAZ: MYLABELS.cz / facebook
ODKAZ: MY LABELS.cz / instagram