SUMMER BLACK FRIDAY na Notinu!

Nakoupit oblíbené kosmetické produkty, make-up, péči o tělo, vlasy…za senzační ceny? Brzy budete mít příležitost! Na Notinu bude totiž v termínu od 18. 7. – 24. 7. probíhat velká slevová akce, oblíbený Summer Black Friday! Spoustu skvělých věcí tu pořídíte až o 40% výhodněji, což je opravdu velký důvod k radost. Mrkněte na můj článek a dozvíte se víc!

Komu z vás neudělá radost, když koupíte své oblíbené produkty výhodně a za super ceny? Proto byste měli rozhodně vědět i o velké slevové akci, která bude probíhat na Notinu! V terminu od 18. do 24. července zde vypukne Summer Black Friday 2022, kdy se slevy budou týkat mnoha produktů – i těch od známých a ikonických brandů. Slevy zde budou 15 %, 20%, 30% a dokonce i 40%! To si zkrátka nesmíte nechat ujít!

Slevy se v rámci této slevové akce dotknou produktů dekorativní kosmetiky, parfémů, péče o tělo, vlasy, zuby… Výběr bude opravdu velký, věřím, že si každý najde přesně to, co potřebuje!

Přímo na stránkách Summer Black Friday 2022 si můžete pod jednotlivými záložkami prohlížet produkty, na které platí slevy. Najdete mezi nimi mimo jiné i štětce a houbičky na líčení, laky na nehty, vůně do bytu a vonné svíčky, vitamíny a výživové doplňky, zdravou výživu…

Co oslovilo mě?
Třeba tato boží paletka stínů Makeup Revolution X Roxxsaurus! Možná si říkáte, že barvičky to jsou celkem divoké – ale na léto, festivaly, naprosto ideální! Make-up a líčení je navíc mým koníčkem, líčení učím i v rámci svých kurzů a přesně tyto barvy mi v mém „make-up kitu“ ještě chyběly.

Paletka obsahuje celkem 18 stínů, oceňuji velmi silnou pigmentaci i to, že stíny skvěle drží. Obecně mám se značkou Makeup Revolution výborné zkušenosti, mají i moc fajn pudry a tvářenky! Paletku pořídíte o 14% levněji, než obvykle.

Slevy se budou týkat nejen kosmetiky, ale třeba i produktů pro depilaci, holení… Za super cenu pořídíte i oblíbený holící strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze, i se dvěma náhradními břity. Patřím mezi zastánce klasického holení a tento strojek je pro mě stále tím nejlepším!

Nakupte výhodněji i produkty pro péči o zuby – zubní pasty, kartáčky!
Velké slevy platí i na skvělou značku Curaprox! Až o 28% levněji koupíte jejich výborné kartáčky – i v praktických setech po více kusech!

Slevy jsou i na mezizubní kartáčky od stejné značky…

A když už jsme u péče o zuby, za příznivou cenu tu najdete i velmi oblíbenou bělící zubní pastu Swissdent Extreme Whitening! Sama s ním mám ty nejlepší zkušenosti!

Zkrátka, nenechejte si Summer Black Friday 2022 na Notinu ujít! Rozhodně nebudete litovat, tak si poznačte do kalendáře – termín 18. 7. – 24. 7., ať vám slevy neutečou!