Představuji: nejlepší točenou zmrzlinu v Brně – Zmrzlinový sen!

Kam v Brně na opravdu dobrou a kvalitní točenou zmrzlinu? Věřím, že inspiraci v tomto směru určitě oceníte, protože – není snad lepší „zmrzka“, než právě točená! Ovšem, mnohé točené zmrzliny jsou vyráběné z různých směsí, jsou plné chemie, barviv a cukru… Já vám chci v následujícím článku představit skvělou točenou zmrzlinu, vyráběnou poctivě, řemeslným způsobem. Znáte zmrzlinové okénko Zmrzlinový sen na Novobranské 6? Právě zde si dáte totiž tu nejlepší točenou zmrzku v Brně! Pan majitel je nadšeným zmrzlinářem, zmrzlinu – točenou, i „špachtlovanou“ zde sám připravuje z velmi kvalitních surovin, s vysokým podílem ovoce, z kvalitního mléka, bez chemie. Jak jednou ochutnáte, pochopíte, že právě točená zmrzlina Zmrzlinový sen je opravdu jiná, kvalitní a tak dobrá! 

Točená zmrzlina se v naší zemi stále těší mimořádné oblibě. Zajít si na točenou zmrzlinu, to přece patří ke všem radostem léta, ovšem – ne všude je točená zmrzlina dobrá a hlavně, kvalitní. Mnozí výrobci používají na přípravu točené zmrzliny nejrůznější sypké směsi, plné chemie, barviv, dochucovadel… A věřím, že mnoho lidí má už dnes zažito, že točená zmrzka je sice dobrá, ale žádnou velkou kvalitu v jejím případě nemůžeme očekávat…

To ovšem neplatí o zmrzlině – točené i špachtlované – ze zmrzlinového okénka Zmrzlinový sen! Znáte?
Okénko najdete v centru Brna na Novobranské 6, toto okénko je zde v provozu již 3. sezónu. A právě zde si dáte tu nejlepší točenou zmrzlinu v Brně!

Byla jsem se tu podívat, ochutnat a také jsme mluvila přímo s majitelem, který mi vysvětlil, jak zmrzlinu připravuje. Měla jsem možnost vidět i suroviny a celé „zákulisí“ výroby a opravdu si tu můžete být jisti špičkovou kvalitou.

Zmrzlina zde totiž vzniká poctivou prací a hlavně, s láskou k celém zmrzlinářskému řemeslu.
Pan majitel je totiž nadšený zmrzlinář, absolvoval mnohé kurzy výroby právě točené zmrzliny. A co je mimochodem také sympatické, tak přímo pan majitel zmrzlinu nejen vyrábí, ale také zde i točí – zkrátka je vidět, že ho jeho práce baví. A víte, ono je to pak znát – na kvalitě, chuti, nabídce…

Ve zmrzlinovém okénku Zmrzlinový sen si dáte hlavně skvělou točenou zmrzlinu. Ta je tím hlavním, na co sem lidé chodí – a také se i vrací. Protože jejich točená zmrzlina je opravdu přímo božská!

Pan majitel zmrzlinu vyrábím tradičním řemeslným způsobem, s použitím těch nejlepších surovin. Žádné sypké směsi, chemie, barviva…

V ovocných zmrzlinách je vždy minimálně 40% použitého ovoce. Tyto ovocné zmrzliny jsou zároveň i 100% veganské!

Smetanové zmrzliny se vyrábí z kvalitního mléka, ovoce, opět bez veškerých dochucujících prostředků.

Každý den si můžete dát v okénku Zmrzlinový sen 4 různé druhy točené zmrzliny, vybírat ovšem můžete i z cca 10 druhů zmrzliny špachtlované. Tyto druhy se každý den mění, na každý den se připravuje čerstvá zmrzlina. Mimochodem, špachtlovaná zmrzlina zde má i menší podíl cukru než klasická kopečková zmrzlina.

Mimo zmrzlinu tu pak dále nabízí i ovocné tříště, ty jsou opět připravené z ovoce, jsou opravdu vynikající!

A mají i vynikající ledovou kávu, tu určitě také uvítáte! :)

Mimochodem, zmrzliny vám tu dají opravdu obrovskou porci – a to za skutečně fajn cenu.

Stavte se, nebudete litovat! Okénko Zmrzlinový sen je otevřeno pondělí – pátek od 11:30 do 18:00, v sobotu a neděli od 13:00 do 18:00.

Okénko se zmrzlinovou Zmrzlinový sen najdete v centru Brna na Novobranské 6, posedět zde můžete i na zahrádce před okénkem!

ODKAZ: ZMRZLINOVÝ SEN / facebook
ODKAZ: ZMRZLINOVÝ SEN / instagram