ROZHOVOR: MGR. ROMAN KOŽNAR, JAZYKOVÁ ŠKOLA P.A.R.K., 2. díl

Přemýšlíte nad tím, že byste se rádi naučili mluvit pořádně anglicky? Věřte, nikdy není pozdě začít – ovšem, pokud se už rozhodnete, je určitě dobré svěřit se do rukou profesionálům! V Brně určitě doporučuji jazykovou školu P.A.R.K., díky které se můžete právě angličtinu naučit rychle, efektivně a hlavně, od těch nejpovolanějších – lektorů s pedagogickým vzděláním, kteří mají speciální certifikáty, které potvrzují jejich nejvyšší kvalifikaci v oboru. Pokud vás o této jazykové škole zajímá víc, mrkněte na druhou část video rozhovoru s panem Mgr. Romanem Kožnarem, který je ředitelm a zároveň lektorem v jazykové škole P.A.R.K. Tady se angličtinu naučíte a co víc, snadno a zábavnou formou, takže vám ani nepřijde, že studujete cizí jazyk! :)
První část rozhovoru s panem Mgr. Romanem Kožnarem jsem vám na blogu již zveřejnila – pokud vám článek náhodou unikl, najdete ho ZDE. Dnes je tu pokračování – druhá část! Proč se tedy svěřit jazykové škole P.A.R.K.? Důvodů je opravdu mnoho – dozvíte se je v následujícím videu… :)

A vy, co stále váháte? Angličtina je v dnešní době nutnost, to mi věřte. A naučit se ji není nic těžkého, pokud víte kde a s kým… ;) Tak zkuste jazykovku P.A.R.K.! :)
Jazykovou školu P.A.R.K. najdete v Brně na ulici Staňkova 8c.