Reportáž: Dámský večer v Restaurantu Signature

Povím vám, „čistě dámské záležitosti“ – večírky, módní přehlídky a další podobné, dámské akce, to je něco pro mě! Mám ráda, když se dokáže vytvořit program přesně „ušitý na míru“ nám, ženám – kde se výborně pobavíme. Na jednom takovém „Dámském večeru“ jsem nedávno byla v Restaurantu Signature a musím vám o tom napsat! Stálo to totiž skutečně za to… :)

Restaurant Signature, který najdete v prostorách hotelu Victory, v Popůvkách u Brna, si mě získal už dávno – a to nejen proto, že ho mám doslova „za humny“, kousek od míst, kde bydlím. Myslím, že právě tato restaurace má hodně co nabídnout, a to ať už po stránce jedinečných, gastronomických zážitků, ale za pozornost zde stojí i dokonalé, designově vyladěné prostory a celkově, služby na úrovni. Věřím, že pokud jste tu už také byli, určitě mi dáte v tomto za pravdu.

Restaurant Signature připravil pro podzimní a zimní sezónu celou řadu novinek a zajímavých akcí – o těch jsem vám mimochodem psala na blogu nedávno.

Jednou z novinek je nový koncept večera, který se koná nyní pravidelně, jednou do měsíce. Jedná se o „Dámský večer“, akci, určenou jen nám, ženám, kde nechybí vždy zajímavý program a samozřejmě, také vynikající jídlo a pití. 

Druhý díl Dámského večera, který se konal 14. listopadu, jsem si nenechala ujít také já se svojí kamarádkou a musím se přiznat, dlouho jsem se na tuto akci těšila – přece jen, strávit večer čistě v dámské společnosti má také hodně co do sebe… :)

A jaký tento Dámský večer byl? Jedním slovem – úžasný!

Opět byl pro nás, dámy, připravený pestrý program, složený z „dámských záležitostí“, které nás prostě zajímají – ať už to jsou móda, šperky, kosmetika, nebo dokonalé parfémy.

Užily jsme si tu přehlídku návrhářky Marie Mukařovské, zajímavé bylo také představení jedinečných šperků Pierre Lang – tuto značku znám už dlouho a šperky jsou opravdu krásné, jsou totiž nesmírně variabilní – celou řadu modelů si můžete sestavit zcela sami, dle vlastních představ.

Na tomto večeru byla i prezentace parfémů a kosmetiky z parfumerie Vavavoom – o té jsem vám mimochodem už psala dříve i tady, na blogu. Vůně, které zde najdete, jsou skutečně unikátní – jedná se totiž o tzv. niche vůně.

Za pozornost stála i proměna vizáže projektu Krása nás baví.

Musím říct, že jsme si tento večer užily opravdu dokonale a já se už nyní těším na další pokračování Dámského večera – opět a ráda přijdu, stojí to za to!
Další dámský večer bude 12. prosince a opět se můžete těšit na skvělý program! Přihlásit se můžete už nyní, a to na tel. +420 737 383 383 nebo na email info@restaurantsignature.cz

Pro více informací k programu sledujte událost na Facebooku.

Restaurant Signature najdete v hotelu Victory, v Popůvkách, Vintrovna 35.

Jak to v Restaurantu Signature vypadá se můžete podívat také do fotogalerie…:)

ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / web
ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / facebook