SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY DO INFINIT MAXIMUS

Jak a kde si v Brně nejlépě zpříjemnit pošmourné podzimní dny? Jednoznačně v Infinit Maximus! A protože i já sama moc dobře vím, jak je to zde na podzim fajn, domluvila jsem pro vás, čtenáře blogu, velkou soutěž o 10 vstupů do wellness na 120 minut!

INFINIT – Brno – 2017-09 – hotel Maximus
Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Máme tu podzim v plné jeho kráse a se vším, co obvykle přináší – pestrou, barevnou přírodu, ale i mlhy, déšť a pošmourné počasí, které – ruku na srdce – občas není “nic moc”. Sama to na sobě pozoruji, ráno se mi nechce z postele, jsem více unavená a daleko víc ocením jakýkoliv odpočinek… Jste na tom podobně? Pak by Vás mohla potěšit následující soutěž, o volné vstupy do nádherného brněnského wellness centra INFINIT MAXIMUS – kde právě teď, na podzim, najdete dokonalý relax…:)

INFINIT – Brno – 2017-09 – hotel Maximus
Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Podzim vnímám asi jako nejnáročnější období celého roku. Po létě, kdy jsme si v různé míře většinou všichni dopřávali pohodu a dovolené, jsme zpět v plném nasazení pracovního procesu. Navíc, nevlídné počasí a hektické období, které s sebou přináší i blížící se Vánoce, nám také moc neprospívá. Začínají se opět objevovat nemoci, nachlazení a únava. Proto vůbec není od věci naučit se najít si pravidelnou chvíli pro sebe – pro odpočinek a relax.

A kde jinde, v Brně, můžete dokonale “dobít baterky”, než v našem úžasném wellness světe u Brněnské přehrady – v INFINIT MAXIMUS!

INFINIT – Brno – 2017-09 – hotel Maximus
Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Jak úžasný klid, pohodu, relax a skvělé služby zde najdete, už určitě všichni dobře víte, protože – ruku na srdce, neznám snad nikoho ve svém okolí, kdo by v Infinit Maximus doposud nebyl… :)

Mám pro vás ale svůj osobní tip, kdy si to zde užijete opravdu na maximum! Zajděte si sem ve všední den, dopoledne. Bývá tu méně lidí a opravdu naprostý klid. Každý moment tady budete vnímat mnohem intenzivněji, zkrátka, odpočinete si tady opravdu dokonale. 

Pokud to vaše časové možnosti dovolují, rozhodně to vyzkoušejte, opravdu to stojí za to.
Navíc, právě ve všední dny zde můžete využít zvýhodněné ceny za vstup – při příchodu do 15. hodiny platíte mnohem méně – aktuální ceník pak najdete ZDE.

Mimochodem – ještě jeden tip pro vás mám… :) Blíží se Vánoce, kdy věřím, že oceníte tipy na nejrůznější dárečky pro Vaše blízké. Myslím, že právě poukaz do wellness center Infinit je tím dárkem, který potěší – kohokoliv. Dárkové poukazy a i další dárky si můžete prohlédnout na eshopu Infinit. ;)

Zpátky ale k naší soutěži – Infinit Brno vám do soutěže věnoval 10 VSTUPŮ DO WELLNESS NA 120 MINUT!

Co udělat, pokud chcete vyhrát?

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte „like“ FB profilu INFINIT MAXIMUS
  3. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po pravé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
  4. Odpovězte na otázku: Kolik měsíců májí platnost poukazy zakoupené v předvánočním čase?
    Pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Hodně štěstí:)

 

Výherní poukazy je možné uplatnit ve všední dny, s příchodem do 15:30.

ODKAZ: INFINIT.CZ
ODKAZ: INFINIT MAXIMUS / facebook