Milý Ježíšku… Tipy na voňavé dárečky!

Najít a vybrat zajímavý a originální vánoční dárek, to opravdu není jen tak… :) A proto mám pro vás novou limitovanou vánoční rubriku „Milý Ježíšku“, v rámci které to budou tipy právě na zajímavé vánoční dárečky… Dnes to bude doslova voňavá inspirace – parfumerie FAnn si totiž stejně, jako loni, připravila krásné vánoční kazety s parfémy – kdy výběr toho pravého bude na obdarovaném… Čtěte dál, toto stojí rozhodně za pozornost!

Když budu mluvit za sebe – většinou, když už opravdu nevím, „co komu koupit“, padne volba na parfém. Parfém je věc, která se zkrátka hodí úplně každému. Jediný „oříšek“ může nastat v momentě, když nevíte, co dotyčnému voní a jaké vůně má rád. A ruku na srdce – tím si opravdu nejsem jistá snad nikdy…

Pokud chcete také někomu koupit coby (nejen) vánoční dárek parfém, mám pro vás super tip – se kterým totiž zaručeně potěšíte.
Parfumerie FAnn totiž stejně, jako loni, připravila krásné dárkové kazety – pro muže a ženy – se vzorečky parfémů, kdy výběr toho pravého, bude jen na obdarovaném!

Krásně připravená, dárková kazeta ve verzi pro muže i pro ženy obsahuje celkem 5 cestovních vzorečků nejoblíbenějších dámských (nebo pánských) parfémů.

Co je ale hlavní pointou celého tohoto voňavého dárečku? Tato dárková kazeta obsahuje zároveň i dárkový voucher – na jednu z vůní, jejíž vzoreček v kazetě najdete – obdarovaná si ji může na základě tohoto voucheru vyzvednout v plné velikosti na jakékoliv pobočce parfumerie FAnn. Platnost voucheru je až do konce března 2018 :)

Doma a v klidu se tak může ten, kdo tuto dárkovou kazetu dostane, rozhodnout, která vůně je mu nejvíce příjemná… Takže – záruka úspěchu je v tomto případě naprosto jistá!

Jaké parfémy v obou dárkových kazetách – pro muže i ženy – najdete? Podívejte se na více fotek do fotogalerie!

Tyto dárkové kazety se vzorečky vůní, pro ženy, ale i muže, si můžete detailně prohlédnout a i objednat ZDE.

ODKAZ: PARFUMERIE FAnn / web, eshop
ODKAZ: PARFUMERIE FAnn / facebook