Novinky v butiku ALLORA

Zajímají vás módní novinky a rádi se inspirujete, co se týká originálních outfitů? Pak mrkněte na můj další článek, který jsem právě módě věnovala – mám pro vás totiž opět velký fotoreport z butiku ALLORA! A ten, jak moc dobře vím, máte rádi… ;)

V butiku ALLORA na Dvořákově je opravdu hodně pestrý výběr – koupíte tu originální kousky pro všechny příležitosti. Navíc, ceny tu rozhodně nejsou nijak závratné – což taky potěší… :)

I já sem chodím nakoupovat ráda – vždycky tady najdu nějaký zajímavý model, který v jiných obchodech nemají. A o tom to také je – pokud si potrpíte na určitou výjimečnost svého stylu, máte rádi originalitu, tak v tomto obchodě si „to své“ určitě objevíte… :)

Já si tady moc oblíbila i autorskou řadu MIA, kterou si navrhuje přímo majitelka obchodu. Můžete si nechat ušít jedinečný kousek, který vám dokonale sedne. Vyberete si barvu, materiál, možné jsou i drobné úpravy ve střihu daného modelu – třeba to, zda bude mít kapsy, nebo ne.

Kromě věcí MIA tu je aktuálně i zajímavá podzimní / zimní kolekce, ve které nechybí samozřejmě teplejší věcí – bundičky, kabáty, svetříky…zkrátka ty věci, bez kterých se v chladnějších dnech neobejdete.

Velkou novinkou zde je pak zbrusu nová italská značka – IMPERIAL! A věci to jsou fakt boží, vysoce módní, zajímavé a rozhodně velice originální! :)

Na podzim se rozhodně nebojte barev – momentálně jsou nejvíc trendy vínová, červená, okrově žlutá, khaki…chybu neuděláte ani s neutrální šedou, béžovou a samozřejmě, s černou klasikou.

Já si na podzim hojně užívám i nejrůznější doplňky – třeba klobouky, čepice, kšiltovky. Jednak je to praktické a také, celkově váš outfit bude s doplňky více „dotažený“.

Úžasné je na podzim i vrstvení – zkoušejte kombinovat různé délky oblečení, materiály, nebojte se třeba i transparentní krajky – ta vašemu outfitu může dodat zatraceně sexy look… ;) Ovšem – v případě krajky platí „umírněně“ – pokud to přeženete, může váš outfit vypadat vulgárně.

Zkrátka, podzim je módně úžasný – a pokud hledáte, co a kde si koupit, pro radost, určitě se stavte do butiku Allora. A pokud tápete, co by vám tu mohlo slušet, poraďte se se stylistkou Míšou, bude se vám ochotně věnovat a určitě něco krásného vyberete… :)

Spoustu krásných outfitů z butiku ALLORA si prohlédněte detailně také ve fotogalerii!

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákově 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook