Podzimní novinky v Restaurantu Signature!

Pokud mi nějaká brněnská restaurace skutečně přirostla k srdci, je to určitě nový Restaurant Signature, který najdete v prostorách hotelu Victory, v Popůvkách. Myslím, že tato restaurace má totiž skutečně co nabídnout – a tím nemyslím jen vynikající jídlo. Každý, kdo tu byl, mi potvrdil, že to tu je opravdu prožitek pro všechny smysly… :) A protože právě tato restaurace připravila pro své hosty několik podzimních novinek, chci vám je představit i tady, na blogu. Myslím totiž, že Restaurant Signature si zkrátka vaši pozornost zaslouží… ;).

Zcela narovinu, najít restauraci, kde dobře vaří, která má styl, příjemné prostředí…to vůbec není jen tak. Jen se sami zamyslete, kolik takových oblíbených restaurací máte? Věřím, že nebudete jmenovat dlouho – což je koneckonců i můj případ. Když se doma rozhodujeme, kam zajít na oběd, večeři, nebo třeba jenom poseděte, na víno, moc tipů nepadá…

Nový Restaurant Signature ovšem za návštěvu skutečně stojí – a to ať se sem vydáte kdykoliv přes den, nebo večer. Za každých okolností to zde má svou neopakovatelnou atmosféru, kterou si užijete skutečně všemi smysly. Prostory restaurace jsou totiž opravdu a doslava „pastvou pro oči“ – já za sebe beru snad jako vůbec nejkrásnější restauraci v Brně. Designově naprosto vyladěné, do posledních detailů – věřte, že si zde svoji přítomnost budete skutečně užívat… :)

Co je ovšem pro restauraci zcela zásadní – je gastronomický zážitek! A ten v Restaurantu Signature skutečně stojí za to – alespoň co jsem se doposud sama měla možnost přesvědčit.
Tým pod vedením šéfkuchaře Pavla Veltruského, který patří ke špičkám ve svém oboru, připravil menu, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Koncepčně je při sestavování jídel důležitý návrat k tradici – kdy si z ní zde berou to nejlepší a posouvají ji dál, obohacenou o prvky světové kuchyně i o nové techniky vaření.

Zpátky ale k podzimním novinkám, o kterých píšu v úvodu. Na co se zde tedy nyní mohou hosté těšit? Je toho spoustu – Restaurant Signature totiž pořádá i celou řadu různých eventů a akcí se zajímavým programem – kde samozřejmě nechybí i vynikající jídlo.

Jednou z těchto novinek je Dámský večer, který se bude pravidelně konat každá měsíc. První „díl“ proběhl 5. října. Večer je zaměřený na módu, zdravý životní styl a lifestyle a podávat se bude i občerstvení v podání Restaurantu Signature.

Na přelomu října a listopadu uplyne také jeden rok od otevření Restaurantu Signature.
Majitelé restaurace Jiří Lešikar a Lumír Sendrei mají velkolepé plány a v duchu jejich hesla „Jen to poctivé má smysl“ chystají oslavu narozenin s cílem pomoci potřebným. Oslava se uskuteční 26. října 2017 a bude hodně netradiční. 

Tento večer se bude podávat menu, které bude mít doporučenou minimální cenu, avšak hosté mohou zaplatit libovolnou vyšší částku. Právě to, kolik hosté za večeři zaplatí, určí celkový výtěžek, který poputuje na konto nadace Pomáháme, z. s., jež má momentálně za cíl zajistit nový monitor životních funkcí pro Neonatologické oddělní, tedy předčasně narozené děti, ve FN Brno – Obilní trh.

Celý večer se bude o hudební kulisu starat DJ Pappa Django s živým doprovodem.  Dorazí také bývalý fotbalista a brněnský patriot Petr Švancara, který se ujme křtu benefičního kalendáře od Pomáháme z. s., ten dostane každý host jako dárek společně s designovou „Signature“ zástěrou na vaření. Zbytek programu a konkrétní menu si nechávají majitelé jako překvapení. Více informací pak na události – ZDE.

8.11. se v Restaurantu Signature bude také konat Večeře se champagne, a to v rámci Brněnského grand jour, kdy je právě Signature jedinou restaurací v Brně, která se účastní coby doprovodný program tohoto festivalu champagne. Více informací o tomto festivalu šampaňského vína nalezente ZDE.

Restaurant Signature najdete v hotelu Victory, v Popůvkách, Vintrovna 35.

Jak to v Restaurantu Signature vypadá se můžete podívat také do fotogalerie…:)

ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / web
ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / facebook