Kam pro botičky pro děti? Můj tip je obchůdek Emelli – znáte?

Sama coby maminka se zajímám, kde pro své dva kluky nakupovat – mimo jiné, hlavně taky botičky. Přece jenom, jak už asi dobře víte, výběr správných a zdravotně nezávadných botiček je pro dětskou nožičku důležitý. Před asi rokem jsem ovšem objevila ve Starém Lískovci, kousek od mého bydliště, obchůdek Emelli, kde mají opravdu super výběr právě dětský bot. Nedávno jsem se tu stavila omrknout podzimní a zimní kolekci – a rovnou jsem vám ji pro inspiraci nafotila… ;). Třeba vám moje reportáž ulehčí rozhodování, kde dětské botičky koupit! ;)

Dětská nožička, která roste a vyvíjí se, opravdu potřebuje vhodné a správné botičky – a určitě sama ze své zkušenosti rodičům doporučuji v tomto případě výběr nebrat na lehkou váhu. Můj mladší syn má hodně ploché nožičky, musíme to dokonce řešit i speciálními vložkami a tak vím, že pro dětskou nohu jsou správné boty fakt zásadní… Určitě dětem nepořizujete botičky „jen tak někde“ – třeba na stánku. Raději šetřete na značkovém oblečení, které děti skutečně nepotřebují, ale boty, ty to chce koupit kvalitní.

A kde takové seženete? V Brně je skutečně jen opravdu pár málo obchodů, kde se prodávají boty s tzv. zdravotní atestací. V tomto případě si můžete být jistí, že vybíráte ty správné.
Jedním z obchodů, kde mají opravdu ohromný výběr, je EMELLI – najdete ho ve Starém Lískovci. Na první pohled nenápadný obchůdek je skutečně dobře zásobený… :)

V obchodě EMELLI najdete botičky pro nejrůznější užití – bačkůrky, boty na léto, goratexové botičky, holínky, nebo sněhulky. U všech botiček si můžete být jistí velkou kvalitou – v nabídce jsou i velmi prověřené značky dětské obuvi, jako jsou FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, KTR, BEFADO, COQUI, JONAP, PEDDY, CAPIKI, D.D.Step,Viking, Rak, Ciciban, Lurchi, Froddo…

Já jsem se nedávno do EMELLI vydala omrknout nabídku botiček pro děti na zimu. Pro děti to chce mít nožičky v teple, přece jenom, mít nachlazené a nemocné dítě, to je to poslední, po čem my, rodiče toužíme…:)

Botičky tu seženetu už i pro nejmenší batolata – a to od velikosti 18, 19… Koupíte tu pak samozřejmě i větší velikosti – a to až po velikosti 36.

Co oceňuji – tak botičky, které tu nabízí, nejen, že jsou plně funkční, zdravotně v pořádku, ale zároveň i hezky vypadají. Což u zdravotně nezávadné obuvi bohužel nebylo vždy pravidlem…

V nabídce tu mají botičky s Goratexovou membránou – ty jsou teď, na podzim, kdy je vlhko, často prší, skvělou volbou, můžete si být jistí, že nožička zůstane v suchu.

Pro chladnější dny a na zimu jsem vyfotila i botičky se zateplením – kožíškem, často z pravé ovčí vlny. Takové botičky zahřejí zaručeně… :)

Kromě botiček najdete v obchůdku Emelli i další potřeby pro děti. Výběr je tu softsheelového oblečení, ale koupíte zde také zateplené punčošky, ponožky, holínky, čepice a šátky na krk…

Za zmínku stojí i krásné aktovky, nebo deštníky!

Spoustu fotek aktuální kolekce botiček z obchůdku Emelli si můžete prohlédnout také ve fotogalerii.

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně, nakupovat můžete i přes oficiální web, viz odkaz níže.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web
ODKAZ: EMELLI / facebook