Otestovala jsem nový přístroj Collarium Mon Amie Deluxe i!

I v zimě bychom neměli zapomínat na potřeby naší pokožky – hlavně na přísun tolik potřebného vitamínu D, jehož nedostatkem obecně široké množství populace trpí. Ovšem, ze sluníčka to jde v zimním období opravdu hůře a tak je skvělým řešením opalování v soláriu. Já vám chci ale dnes představit jedno speciální „solárium“, které vám navíc kromě vitamínu D doplní i kolagen. Solární studio Sun City na České ulici má totiž nyní k dispozici naprosto unikátní přístroj – nové Collarium Mon Amie Deluxe i – které má na pokožku opravdu úžasný vliv. I já ho otestovala a dnes vám víc napíšu ve své reportáži!

O tom, že opalování v soláriu má příznivé účinky na naši pokožku, jsem vám na blogu už několikrát psala (více ZDE). Už dávno neplatí mylně zažité představy, že solárium je nebezpečné – nejnovější, přísně hlídané technologie, které se v soláriích používají, jsou pleti prospěšné a co je důležité, kromě hezké barvy solária doplňují našemu tělu tolik potřebný vitamín D, jehož nedostatkem celá řada z nás – aniž bychom to třeba i veděli – trpí.

A vitamín D je opravdu zásadní pro naše zdraví. Podílí se na celkové imunitě organismu, dále na stavu našich kostí, zubů a na obranyschopnosti organismu… Vitamín D získáváme ze slunečního záření a pokud se mu vyhýbáme, tak se nemůžeme nedostatku tohoto důležitého vitamínu divit.

Navíc, opalování v soláriu probíhá kontrolovaně a pod dohledem. V solárním studiu Sun City na České ulici přistupují ke každému klientovi individuálně a sestavují mu na míru, dle jeho typu pleti, opalovací plán. Můžete si tak být zcela jistí, že vám záření neublíží a že se nespálíte – jako třeba v létě, když se opalujete na sluníčku.

Ale zpátky k unikátnímu přístroji, Collariu Mon Amie Deluxe i, které mají, jako jediní v Brně, coby novinku, v solárním studiu Sun City na České ulici. Tato novinka má pro naši pokožku hned několik přínosů – hlavně, celkově zlepšuje stav a kvalitu kůže. 

Co je zajímavé, tak tento typ přístroje svým spektrem záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus podporuje budování kolagenové struktury. Dochází k vyhlazení a redukci vrásek a linek, kůže vypadá podstatně hladší a svěží. Zároveň se zamezuje dehydrataci.

Pravidelné používání Collaria zvyšuje elasticitu pokožky, její pevnost, eliminuje tvorbu vrásek a také, zamezuje vysoušení kůže. Což je naprosto skvělá kombinace, co myslíte?

Tento nový typ Collaria Mon Amie Deluxe i, který mají ve studiu Sun City, je oproti předchozímu modelu ovšem mnohem více flexibilní a nabízí klientům více způsobů péče o pokožku.

Hlavní výhodou je to, že toto Collarium Mon Amie Deluxe i mohou klienti využívat i bez zapnutého opalování, tedy pouze s působením záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus. Toto záření pomáhá v těle obnovovat vlastní tvorbu kolagenu (která se přirozeně zastavuje po 25. roce života) – záření totiž proniká hlouběji do pokožky. Záření je zcela bezpečné a co je důležité zmínit, je velice prospěšné. Kromě vizualního zlepšení stavu pokožky má navíc i ozdravné účinky. Je prokázáno, že právě toto záření pomáhá řadě ekzematiků, osobám s lupénkou, zlepšuje i hojení… Zkrátka celkově zlepšuje a ozdravuje pokožku.

Během pobytu v Collariu tedy mohou klienti využít buď čisté záření trubic Collagen plus, nebo i záření solária s cílem pleť opálit – zde si mohou hosté po konzultaci zvolit ze tří intenzit opalování.

Já sama jsem toto Collarium Mon Amie Deluxe i vyzkoušela a bylo to celkově příjemné, odpočinete si a navíc uděláte něco přínosného pro svou pokožku. Super je třeba i možnost propojit s Collariem Mon Amie Deluxe i svůj telefon a poslouchat zde vlastní hudbu. ;)

Zkrátka, o pokožku bychom měli pečovat – i její stav a vzhled dokáže mnohé prozradit o našem věku. ;) A tento typ přístroje, Collarium Mon Amie Deluxe i, mi přijde jako skvělá péče, kdy pokožka vypadá zdravě, pružně, svěže a navíc může být i opálená. Nejen na zimu super volba, vyzkoušejte v solárním studiu Sun City také! ;)

A na závěr jedna důležitá informace!!!
Do konce ledna (tedy do tohoto čtvrtka včetně) je v solárním studiu Sun City akce, kdy při zakoupení permanentky máte první opalování zcela zdarma a druhé se slevou 55%. Tak toho využijte, stojí to za to! :)

Solární studio Sun City najdete na České ulici 9.

ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO SUN CITY ČESKÁ ULICE / web
ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO SUN CITY ČESKÁ ULICE  / facebook