Řekni to růží – jedinečný brněnský projekt, o kterém vám musím napsat!

Věřím, že každé ženě a samozřejmě i mně, udělá radost věnovaná květina. Z lásky, z přátelství, nebo i jen tak…protože my, ženy, bychom květiny zkrátka měly dostávat. A dobře vychovaný muž by něco takového měl vědět…že? :) I proto vám chci dnes napsat o zcela jedinečném, novém brněnském projektu Řekni to růží – jedná se o VIP službu rozvozu exkluzivních, 120cm dlouhých ekvádorských růží. Projekt má ovšem i hlubší význam, kdy je cílem poukázat na hloubku etikety – na to, že muži by měli ženám květiny umět dávat a my, ženy, bychom je zase měly umět přijímat… Víc v mém článku…:)

Dámy, ruku na srdce, kterou nepotěší darovaná květina? Ať už je to obrovský pugét, nebo i malá kytička, vím, že dokáže udělat radost… Alespoň, já sama to takto vnímám. A pokud se jedná o nádhernou, jedinečnou, luxusní kytici, je takový dárek opravdu ryzí, osobní, až vžene slzy do očí…

Květiny a ženy, to v určitém smyslu už po mnoho let patří k sobě. Darovat ženě květinu by měl umět každý muž, měl by to chápat jako zcela přirozené gesto vyjádření úcty, lásky, respektu, obdivu…

Bohužel, takové gesto bylo – alespoň dle mého názoru – nějak víc zažité a samozřejmé, v dobách minulých. Dnešní uspěchaná a hektická společnost často na něco takového zapomíná, což je škoda… Lidé už berou skoro víc jako důkaz lásky to, že napíšou pár hezkých slov do smsky… Přitom koupit květinu, darovat ji – tak věřím, že takový projev náklonosti dané lidi – obdarovaného i toho, co daroval – potěší zaručeně víc.

I proto je mi velmi sympatický projekt, o kterém vám chci dnes napsat. Jedná se o exkluzivní službu rozvozu nádherných, ekvádorských růží, nicméně, snahou tohoto projektu je i poukázat na skutečnost, že darovat květinu zkrátka patří k dobrému vychovaní.

Tento nový, brněnský projekt, se jmenuje Řekni to růží – a věřte, že tak nádherné pugéty růží a boxy s růžemi, jaké nabízí, jste opravdu ještě neviděli – alespoň, já jsem z té nádhery fakt unešená! :)

O co přesně se jedná?
Jak už jsem nastínila, projekt Řekni to růží je exkluzivní službou, kdy si na webových stránkách můžete objednat neskutečné pugéty, nebo květinové boxy ekvádorských růží. Tyto luxusní růže jsou 120cm dlouhé, veliké a také dlouho vám vydrží – a to dokonce až měsíc!

Ovšem, to není vše – vámi vybrané růže vám buď doručí kurýr (po celé ČR!!!) na vybrané místo, nebo je doručí přímo obdarovanému, a to luxusním vozem a pozor – je možné nechat si pořídit dokonce i videozáznam z předání, čímž tak budete mít uchovanou jedinečnost daného okamžiku. ;)

Spolu s pugétem, nebo květinovým boxem pak obdarovaná dostanete i zapečetěnou obálku se vzkazem, napsaným sépiovým inkoustem na ručním papíru. Zkrátka, věřte, že celá služba je do detailu připravená jako skutečně VIP a luxusní servis. :)

Na stránkách Řekni to růží si můžete vybrat a objednat z nabízených pugétů a květinových boxů, ovšem připraví vám zde i jakoukoliv kytici nebo box z růží dle vašeho přání. :)

Něco takového zkrátka v Brně chybělo – takže pánové, nebo vlastně vy všichni, kdo nezapomínáte a víte, že darovanou květinou, gestem, které řekne mnoho, uděláte obrovskou a upřímnou radost…řekněte to růží. :)

A mimochodem…Valentýn se blíží! ;)

ODKAZ: ŘEKNI TO RŮŽÍ / web

ODKAZ: ŘEKNI TO RŮŽÍ / facebook