Milý Ježíšku…Tip na dárky, které se budou hodit!

Milý Ježíšku… To je moje nová, časově limitovaná, vánoční rubrika, v rámci které vám pravidelně přináším tipy a inspiraci na vánoční dárky. Jak totiž sama moc dobře vím, najít a vybrat něco, co udělá radost a hlavně, co se bude hodit, opravdu není jen tak… Dnes vám chci napsat tipy na dárky z oční optiky APIA! Mají tu totiž dárkové poukazy a navíc, zajímavou akci, kterou můžete využít.

Myslím, že právě brýle – buď dioptrické, nebo sluneční, mohou být fajn tipem na vánoční dárek, který by potěšil, kohokoli. Neznám totiž snad nikoho, kdo by nenosil – právě alespoň sluneční brýle. Pro mě jsou brýle – sluneční – skvělým a velmi oblíbeným módním doplňkem, který užiju skutečně každý den.

Pro každého z nás by mělo být navíc naprosto přirozené brýle používat – přece jenom, chráníme si jimi jeden z nejcennějších smyslů – náš zrak.

Co se nákupu a výběru brýlí týká, tak v Brně vám rozhodně doporučuji oční optiku APIA – její pobočky najdete v centru, na Masarykově a také v Olympii, kde je obchod relativně nový, krásný a mají tu opravdu obrovskou nabídku – brýlí dioptrických, slunečních, kontaktní čočky a samozřejmě, také doplňkový sortiment.

Na obou pobočkách optiky APIA provádí také kontrolu zraku – tedy měření – dozvíte se tak, zda brýle potřebujete a jak silné. Vyberete si tu pak rovnou i obroučky a brýle Vám připraví.
Na každé provozovně je optická laboratoř/dílna, kde provádí opravy brýlí a zhotovení brýlí na počkání.

Měření zraku jsem tu podstoupila také já – mrkněte na moji reportáž – ZDE. :)

Oční optiku APIA jsem vám už na blogu dříve představila – právě tato optika APIA zaváděla do ČR a SR většinu světových značek (Giorgio Armani, Chanel, YSL, Fendi, Valentino, Vogue, Police, Givenchy, Chopard a další) . V současné době kromě maloobchodu má velkoobchodní zastoupení pro ČR jednoho z největších výrobců brýlí na světě, který má ve svém portfoliu značky jako Montblanc, Tom Ford, Swarovski, Roberto Cavalli, Just Cavalli, Timberland, E.Zegna.

Zpátky ale k vánočním dárkům a tipů na ně. Jak jsem zmínila v úvodu, věřím, že právě brýle by mohly potěšit – ovšem, je mi jasné, že kupovat brýle, aniž by si je dotyčný zkusil, není asi úplně nejlepší nápad. Skvělým řešením v tomto případě pak mohou být dárkové vouchery.

Dárkové vouchery právě nabízí také v optice APIA – a skvělé je, že jejich hodnotu si určíte vy sami. Finální výběr je pak na obdarovaném – tudíž, věřím, že úspěch díky obrovské nabídce je v tomto případě více než jistý… ;)

Navíc, v optice APIA platí až do konce roku akce na sluneční brýle – ty tu pořídíte se slevou 30%, což se na finální ceně může opravdu hodně projevit. 

Tak co myslíte, nejsou brýle, nebo dárkový voucher na brýle, super tipem na vánoční dárek? Já věřím, že ano! :)

Oční optiku APIA najdte v centru, na Masarykově 18 a také v OC Olympia Brno.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – web / facebook

ODKAZ: ORIGINÁLNÍ BRÝLE.CZ – eshop / facebook