Kam v Brně pro kvalitní a krásné brýle? Zkuste optiku APIA!

Brýle, ať už dioptrické, nebo sluneční, jsou skvělým módním doplňkem! Já osobně právě brýle miluji – bez slunečních si neumím každodenní život už představit a dokonce, nosím i brýle „dioptrické“ – tedy, pouze s obyčejnými skly – opět jako super kousek, který podtrhne Vaši image. A kam v Brně pro brýle? Mám pro Vás dnes tip a inspiraci, kde Vám poradí a dokonce, kde Vám i změří zrak… ;)

Oči jsou na našem zdraví jedním z nejcennějšího. Slýchávala jsem to už jako malá, od svých rodičů a prarodičů a oči si snažím chránit, jak jen to jde. Přes den, venku, téměř za každého počasí, nosím brýle sluneční, protože ty Vaše oči dostatečně chrání před vlivy slunečního záření. Samozřejmě to ale chce mít sluneční brýle kvalitní.

Brýle dioptrické díky bohu zatím nepotřebuji, ale – líbí se mi. A jak jsem napsala výše, klidně a ráda si vezmu obroučky jen s čirým sklem, jako módní doplněk.

A kam pro brýle – v Brně? Chci Vám dnes dát tip na opravdu skvělou a hlavně, opravdu dobře vybavenou optiku, kde – co se zraku týká, dokáží výborně poradit. Navíc Vám tu změří zrak a zjistí, jak na tom Vaše oči jsou – zda brýle potřebujete a pokud ano, tak jaké.

V brněnské Olympii jsem totiž před časem zaregistrovala velký, nový obchod – oční optiku APIA (najdete ji téměř vedle parfumerie Sephora. Zašla jsem se mrknout dovnitř a mají tu opravdu ohromný výběr – v létě jsem si tu zkoušela celou řadu nádherných slunečních brýlí, o kterých jsem Vám tady na blogu už psala.

Brněnská optika APIA je nejdéle fungující oční optikou v Brně, byla otevřená už v roce 1994 a své dobré jméno, postavené na kvalitních službách a široké nabídce kvalitních brýlí, si drží dodnes – a to na dvou pobočkách, v centru na Masarykově a nyní také v OC Olympia.

Optika APIA zaváděla do ČR a SR většinu světových značek (Giorgio Armani, Chanel, YSL, Fendi, Valentino, Vogue, Police, Givenchy, Chopard a další) . V současné době kromě maloobchodu má velkoobchodní zastoupení pro ČR jednoho z největších výrobců brýlí na světě, který má ve svém portfoliu značky jako Montblanc, Tom Ford, Swarovski, Roberto Cavalli, Just Cavalli, Timberland, E.Zegna.

Mimochodem, optika APIA má jako jediná na Moravě zastoupení exkluzivní značky Cartier – pokud tedy hledáte opravdu ty nejexkluzivnější kousky, tady je najdete… ;)

V optikách APIA pracují skuteční odborníci, s optickým vzděláním, tedy optici a optometristi – můžete si tak být jistí, že zde brýlím a obecně zraku opravdu rozumí.
Na obou pobočkách optiky APIA provádí také kontrolu zraku – tedy měření – dozvíte se tak, zda brýle potřebujete a jak silné. Vyberete si tu pak rovnou i obroučky a brýle Vám připraví.
Na každé provozovně je optická laboratoř/dílna, kde provádí opravy brýlí a zhotovení brýlí na počkání.

V nabídce služeb je také aplikace kontaktních čoček a sortiment související s kontaktními čočkami.

Pokud tedy sháníte a potřebujete brýle, nebo pokud si chcete odborně nechat zkontrolovat zrak, určitě optiku APIA doporučuji, věřím, že tady budete spokojení…:)

Oční optiku APIA najdte v centru, na Masarykově 18 a také v OC Olympia Brno.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – web / facebook

ODKAZ: ORIGINÁLNÍ BRÝLE.CZ – eshop / facebook