Předvánoční novinky v Amande Fashion Store!

V Amande Fashion Store na Minské, tam vždycky narazím na krásný věci! A musím se s vámi o tu parádu podělit, protože, holky, na tomto místě v Brně najdete fakt boží kousky. Jiný, než jinde a rozhodně hodně originální! Pojďte mrknout na můj fotoreport!

Jedním z brněnských butiků, kde spolehlivě vždy najdu krásný oblečení, je rozhodně Amande Fashion Store na Minské 55. Tento obchod má rozhodně co nabídnout, ale to vy, co sledujete můj blog pravidelně, už určitě moc dobře víte… :)

Já do Amande chodím pravidelně – omrknout nové věci, kterých je tu každý měsíc vždy víc než dost. A právě teď je tu fakt hodně božích kousků, který můžete užít třeba teď, na vánoční večírek, nebo můžete být za krásně oblečenou krásku u stromečku.

V Amande najdete módu mnoha italských brandů, koupíte tu věci od značek Maryley, Sexy woman, Kontatto, Alta tensione, Any case, Roberta Biagi… Nově je tady pak značka Le streghe.

Opět jsme tu pro vaši inspiraci s majitelkou butiku, Zuzkou, sestavily několik zajímavých outfitů – ať na vlastní oči vidíte, jak vám to v oblečení z Amande může slušet.

Stylově tu najdete sportovně – elegantní módu, pro naprosto všechny příležitosti. Mají tu sexy šaty, jedinečné kousky na party a večíky – nejrůznější topy, trička, košile a halenky.

Super jsou taky džíny, jsou od značky Sexy Woman. Dokonale sednou a mají propracované detaily. Takové nikde jinde nekoupíte! ;)

Pokud dáváte přednost spíš jednoduchému stylu, tak i vy tu to „svoje“ najdete – elegantní kalhoty, saka, košile. Vše jde skvěle vzájemně kombinovat a vrstvit.

Za zmínku pak určitě stojí i teplejší kousky, které oceníte právě teď, v zimě. Mají tu krásné kabáty, bundy a samozřejmě také svetříky.

A mimochodem! Úplně boží tu jsou zbrusu nové tenisky, takové fakt nikde jinde neseženete! :)

Paráda, co? ;) A POZOR! Aktuálně jsou v Amande slevy na spoustu věcí až do výše 50%! Tak toho využijte! ;)

Prohlédněte si spoustu aktuálních fotek z Amande Fashion Store také ve fotogalerii ;)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook