Jedinečný zážitek v pilotní kabině a vinném sklípku na jednom místě – v AirWine!

Přemýšlíte, kde byste uspořádali netradiční oslavu, setkání s přáteli, večírek, nebo třeba firemní teambuilding? Chci vám dát jeden nevšední tip! Kousek od Brna, v Němčičkách, totiž najdete skutečný unikát – letecký simulátor Boeingu 737 s opravdu věrohodným zážitkem ze skutečného letu a také, příjemný vinný sklípek! A to vše na jednom jediném místě! Už jste slyšeli o AirWine? Víc vám napíšu v následujícím článku – a hned na úvod musím říct na základě mé vlastní, osobní zkušenosti, stojí to tu opravdu za to!

Věřte, takový zážitek z leteckého simulátoru, to opravdu není všední záležitost. Na něco takového budete opravdu dlouho vzpomínat – a můžete to zažít právě v AirWine, v Němčičkách!

O AirWine, leteckém simulátoru, který najdete kousek od Brna, v Němčičkách, jsem vám na blogu už psala.   Máte možnost se zde “proletět” v leteckém simulátoru Boeingu 737, dozvíte se také spoustu informací o létání – a co víc, můžete tu strávit příjemný čas, nejen v simulátoru, ale také ve vinném sklípku, který je součástí prostor, kde se nachází také simulátor.

Letecký simulátor AirWine nabízí zájemcům dva základní “letecké” programy – “Pilot” a “Kapitán” – tyto letecké programy jsou určené pro lidi, kteří nemají zkušenosti s řízením letadla, ale také pro ty, kteří letadlům rozumějí a létají.

Kromě toho si tu můžete vyzkoušet i další ze zajímavých “leteckých” balíčků – třeba program Sully – zázračné přistání na řece Hudson, kdy se skutečně přenesete do stejné situace, ve které byl kapitán Sully na osudném letu 1549 US Airways, kdy byl nucen nouzově přistát na řece Hudson v New Yorku.

Dále AirWine nabízí program Trénink – je určený pro piloty a nadšence, kteří si chtějí procvičit lety před pravidelným přezkoušením, nebo jen tak.

Zaujaly mě také programy, kdy si můžete vyzkoušet nejrůznější extrémní podmínky “ve vzduchu” – třeba letět během silného větru, nebo v mlze. Adreanalinovým zážitkem pak může být letový balíček, kdy vám během letu vysadí jeden z motorů. Více k nabízeným balíčkům v AirWine – ZDE.

Co je ovšem až raritou – je to, že simulátor AirWine najdete v prostorách vinného sklípku, kde můžete ochutnat i vynikající vína z rodinného vinařství. Právě zde, ve sklípku, navíc se zážitkem z letu na simulátoru, lze uspořádat i hodně vydařenou skupinovou akci, ze které budou všichni zúčastnění žít ještě hodně dlouho.:)

Z připravených balíčků pro skupiny si tu rozhodně vyberete. A je tu myšleno opravdu na vše! Kromě zážitku v simulátoru se zde postarají i o občerstvení, nápoje a také degustace vín z vinařství. A dokonce i o narozeninový dort! Nudit se tedy rozhodně nebudete…:)

Akce tu probíhají formou přivítání s přípitkem, nechybí chléb se škvarkovou pomazánkou, pak následuje obvykle řízená degustace se sklepmistrem přímo v místním vinném sklípku. Ochutnáte vybraná bílá, růžová i červená vína, následuje večeře, případně obložené mísy a jako dezert káva s medovníkem.

Volnou zábavu vám pak zpestří právě létání v simulátoru. ;)

Kromě narozeninových oslav zde můžete uspořádat třeba vánoční večírek, oslavu promoce, rozlučku se svobodou, nebo firemní sešlost – teambuilding…možností je spoustu.:)

Tak co říkáte, není oslava, večírek, posezení s více přáteli…v AirWine, “v oblacích” a s dobrým vínem super tip? Za mě tedy rozhodně ANO! Na takové chvíle budete Vy i Vaši přátelé vzpomínat celý život, doporučuji z vlastní zkušenosti…:)

Mimochodem – zážitek v AirWine můžete věnovat také jako dárek! A věřte, takto originálním dárkem zaručeně potěšíte! 

Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook