Jarní novinky v butiku Vimini!

Určitě máte všichni radost, že život se po karanténě opět vrací k normálu – obchody jsou otevřené a mají co nabídnout! A je tomu tak i v novém butiku Vimini, který najdete na Dvořákově ulici 14 – aktuálně tu je spoustu jarních věcí, v krásných barvičkách! Několik zajímavých outfitů jsem vám zde pro inspiraci nafotila – mrkněte na můj dnešní fotoreport. ;)

Co si budeme povídat, nákupy mi chyběly… :) A věřím, že i vám! Není nad to zajít si sem tam udělat radost, třeba právě něčím hezkým na sebe. O tom mi ženy víme svoje. :)

Naštěstí, sitauce se již zklidnila a obchody opět otevírají – platí to i pro nový butik Vimini, který jsem vám zde již představila. Koupíte tu krásnou, stylovou módu pro každodenní nošení a také kabelky! Těch hezkých a originálních je v Brně málo, takže pokud hledáte krásnou kabelku, stavte se rozhodně do Vimini! Super jsou hlavně kabelky slovenské značky Dajana Rodriguez (víc jsem vám o nich psala na blogu ZDE).

Aktuálně je ve Vimini opravdu spoustu novinek – a věřte, v tomto butiku si vybereme opravdu všechny. Ať už dáváte přednost více sportovní módě, nebo naopak elegantním kouskům – to vše tu najdete.

Já jsem vám několik zajímavých outfitů opět vyfotila – nějvíc si mě získaly hlavně ty barevné kousky, barvičky k jaru přece patří! ;)

Absolutní „BEST OFF“ – šatičky! Hlavně tyto žluté (mají je i v modré).

Krásné jsou i tyto oranžové…

…nebo růžové – ty jsou doslova jako pro panenku, že? Jsou i moc příjemné, elastické a perfektně sedí.

Mají tu i krásné topy, košile – opět v super barvách!

A pokud oblékáte spíš raději černobílou módu, tak si tu také vyberete. ;) Třeba tato oversize košile a boyfriend džíny, nesmírně pohodlná kombinace!

Zkrátka, je tu z čeho vybírat! Co je také fajn – tak ceny jsou v tomto butiku opravdu přijatelné. ;)

Vše si můžete vybrat a vyzkoušet v kamenné prodejně na Dvořákově 14, ale je možné si věci objednat i přes Facebook Vimini, viz odkaz níže.

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici 14 (na místě dřívějšího butiku Allora).

ODKAZ: VIMINI / facebook