Nádherné, kožené kabelky Dajana Rodriguez nově v butiku Vimini!

Míst, kde v Brně koupíte krásné, kvalitní kabelky, opravdu moc není – a často mi od vás právě na toto téma chodí dotazy. Proto věřím, že vás zaujme můj dnešní článek – skutečně nádherné, kvalitní a kožené kabelky nyní koupíte také v novém butiku Vimini na Dvořákově ulici 14. Kabelky jsou od slovenské značky Dajana Rodriguez – představím vám je v následujícím článku se spoustou fotek! ;)

O novém butiku Vimini jsem vám nedávno na blogu psala (více ZDE) – butik najdete na Dvořákově 14, tam, kde býval dříve butik Allora – Vimini si tu otevřela Míša Holecová, kterou budete z předešlého obchodu jistě dobře znát. :)

Míša ve svém butiku Vimini nabízí pestré kolekce módy pro každodenní nošení a nově také krásné kabelky, od dvou zajímavých značek – tu první z nich vám dnes představím, kabelky jsou opravdu jedinečné, originální a rozhodně si zaslouží samostatný článek.

Kabelky jsou od slovenské značky Dajana Rodriguez a v Brně je seženete exkluzivně pouze ve Vimini. Značka Dajana Rodriguez vznikla coby malá, rodinná firma, kdy Dajana Rodriguez začala vyrábět nejdříve sama pro sebe a poté pro své přátele stylově unikátní kabelky.

Postupem času obliba kabelek rostla a firma se rožšířila – ovšem i dnes se kabelky šijí na Slovensku, tradičním zpracováním, s ohledem vysoké kvality.
Kabelky jsou krásné od prvního pohledu – barevné, některé mají vyšívání, zajímavostí pak je i to, že si zákaznice mohou vybrat druh kování – buď stříbrné, nebo zlaté.

Zákaznice si pak mohou vybrat také barvu kabelky – není problém nechat si zhotovit konkrétní model ve vámi vybrané barvě, což je také super věc. :)

Navíc, ke kabelkám mají ve Vimini i delší popruhy, pro nošení ve stylu „crossbody“.

Kabelky tu mají v mnoha nádherných barvách a řeknu vám, je opravdu těžké si mezi vybrat tu NEJ. :) Jak se kabelky líbí vám?

A nádherné jsou i pásky Dajana Rodriguez!

Všechny kabelky na fotkách koupíte přímo v kamenné prodejně Vimini na Dvořákově 14, ovšem je možné objednat si je také přes Facebook Vimini a nechat si je zaslat. 

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici (na místě dřívějšího butiku Allora).

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI / instagram