Nádherné svatební šaty ze salonu Zasnoubena.cz

Nedávno jsem vám zde představila jeden zbrusu nový, svatebí salon, kde nabízí úžasné šaty, společenské, ale hlavně svatební – k zakoupení i půjčení. A protože se blíží sezóna svateb, rozhodla jsem, že vám dnes ukážu několik nádherných svatební šatů, které si rozhodně zaslouží, abyste je minimálně viděli. :) A pokud vy, nebo někdo ve vašem okolí svatbu plánuje, věřím, že by vám následující článek mohl být inspirací… 

Navíc, v salonu Zasnoubena.cz je až do konce března zajímavá akce – pokud si nevěsta při první zkoušce zarezervuje šaty, dostane slevu 20% z ceny půjčovného.

Řeknu vám, když jsem ty nádherné svatební šaty v salonu Zasnoubena.cz viděla, až mi bylo líto, že už mám svou vlastní svatbu dávno za sebou. Dnes, když bych se měla znovu vdát, bych snad ani nevěděla, které šaty si vybrat – mají jich zde tolik a tak krásné!

Dnes už totiž dávno neplatí, že nevěsta musí mít čistě bílé, obrovské šaty, které – nezlobte se na mě – ale často působily až kýčovitým dojmem. Bohužel před lety ještě u nás výběr svatebních šatů nebyl takový, jako dnes. A tak těm dnešním nevěstám až trochu závidím, protože mohou opravdu vypadat přímo božsky! :)

A protože se pomalu, ale jistě, blíží sezóna svateb, rozhodla jsem se vám dnes ukázat několik nádherných modelů svatebních šatů, které najdete v novém svatebním salonu Zasnoubena.cz – salon je v Brně na adrese U Leskavy 31.

V tomto salonu nabízí celou řadu nádherných šatů – společenských, ale i svatebních, které si můžete jak zakoupit, tak i půjčit. Jedná se o šaty celé řady evropských značek, šaty jsou z úžasných materiálů a co je také důležité zmínit, mají je tu v mnoha velikostech. Samozřejmě pak není také problém upravit šaty na míru. ;)

Mimochodem, v tomto salonu najdete i překrásné dětské šaty – třeba pro družičky, nebo pro jakoukoliv slavnostní příležitost! A tak krásné – i ty dětské – jsem opravdu nikde jinde neviděla.

Navíc, v salonu se vám bude paní majitelka ochotně věnovat, bude s vámi vybírat, zkoušet a hledat – vaše spokojenost je zde na prvním místě. Mají zde opravdu spoustu úžasných, vystavených modelů, ze kterých můžete vybírat!

Já vám ty, které se mně osobně nejvíce líbily, nafotila přímo na sobě – ať tu parádu vidíte v reálné podobě, oblečenou. Fotky si můžete prohlédnout jak v tomto článku, tak ve fotogalerii pod ním. Jak se vám šaty líbí? Za mě opravdu úžasné!

Svatební salon Zasnoubena najdete v Brně na ulici U Leskavy 31.

ODKAZ: ZASNOUBENA / web
ODKAZ: ZASNOUBENA / facebook
ODKAZ: ZASNOUBENA / instagram