Kam na vlasy v Brně? Doporučuji kadeřnictví Jacob & The Stylers!

Téma „vlasy“ již delší dobu na mém blogu nebylo, takže čas to napravit! Často mi od vás chodí dotazy na toto téma, hlavně, jaké kadeřnictví bych vám doporučila. Řeknu vám, když jsem se do Brna přistěhovala, vyzkoušela jsem tu kadeřnictví skutečně všechna možná… Ale „zakotvila“ jsem až v salonu Jacob & The Stylers, kam chodím už hezkých pár let. A jsem tu opravdu moc spokojená. Umí poradit, sledují trendy v oblasti střihů i barev a nebojí se i nejrůznějších proměn. Malou proměnu svého účesu teď podstupuji i já, vlasy nechávám růst a také jsem je nechala metodou balayage zesvětlit. Jak to dopadlo můžete mrknout v článku! ;) A POZOR – do konce května platí pro vás, čtenáře mého blogu, jarní sleva na střih u stylistů, a to 20%. Stačí říct při objednání heslo „cool brno blog“ . ;)

Tím, že mám od přírody vlnité, ovšem velmi jemné vlasy, tak mi jen tak nějaký střih nesedne. A byl opravdu dlouho problém najít ten vhodný a pravý, kde by vlasy působily vzdušně a bohatě. Ale od té doby, co chodím právě do kadeřnictví Jacob & The Stylers, konkrétně k Jakubovi Budínskému, jsem opravdu moc spokojená.

Za ty roky, co do tohoto salonu chodím, jsem vyzkoušela už opravdu hodně střihů, od těch úplně nejkratších, až po ty pro delší vlasy – a vždy to bylo super. Pokaždé něco trochu jiného, ale cítila jsem se v novém účesu dobře.

Ovšem, sama miluji nejrůznější proměny a nebojím se i těch radikálnějších – třeba jít v účesu úplně do krátkých vlasů… :)

Teď u mě ovšem nastala touha po zcela opačné změně, a to k směrem k delším vlasů. Hodně krátké vlasy nosím už řadu let, tak teď jsem si vysnila účes, jehož cílem je vlnité mikádo. Což je v mém případě ještě dlouhá cesta, ale už teď sepnu vlasy do culíku a je to super :)

Takže střih teď směřujeme tímto směrem – délky vlasů nezkracujeme, jen upravujeme ofinu, se kterou pracuji tak, jak se vlasy kroutí. :)

Rozhodla jsem se i pro lehounkou změnu barvy – líbí se mi více světlé konce. Sama mám vlasy hodně tmavé a tím, že jsou i jemné, jsme je nechtěli zesvětlovat po celých délkách.

I za to jsem moc ráda, že mi v tomto salonu našli takový způsob zesvětlení, který bude pro moje vlasy co nejvíc šetrný.

Koloristka Martina tedy zvolila metodu balayage technikou airtouche, kdy zesvětlení vypadá opravdu co nejvíc přirozeně. U hlavy mám vlasy tmavé, v odstínu mé vlastní barvy, v délkách pak mám barvu světlejší, ovšem bez nutného zesvětlení, zesvětlovaly se jen konce vlasů.

Jak to celé dopadlo vidíte na fotkách, každopádně, já jsem opravdu moc spokojená – a jsem ráda, že zde, jako vždy, naprosto pochopili, co bych si v ohledu účesu přála mít.

Takže, pokud nevíte, jaký účes by vám mohl slušet, vyražte do Jacoba na konzultaci, ta je zdarma a uvidíte, že vám poradí. ;)

Navíc, mají tu teď akci pro nové klienty – tato akce platí vždy od pondělí do čtvrtka – a cena je komplet 1600,- za barvu/přeliv a střih (akce se nevztahuje na balayage či jiné odbarvení).

Navíc, jak jsem zmínila v úvodu, pro vás, čtenáře mého blogu, tu platí do konce května sleva 20% na střih u stylistů – stačí říct při objednání heslo „cool brno blog“. ;)

Salon Jacob & The Stylers najdete v Brně na Dvořákové 10.

ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / web
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / facebook
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / instagram