Představuji: nový butik VIMINI!

V Brně máme opět jeden nový butik s módou, který si zalouží, abych vám tu o něm napsala! ;) Jmenuje se VIMINI, najdete ho na Dvořákově 14 – butik VIMINI si tu otevřela sympatická Míša Holecová, kterou budete znát z dřívějšího butiku Allora, který býval na tom samém místě. Co tento butik nabízí? Představím vám v následujícím článku se spoustou fotek! :)

Tak, co butik VIMINI nabízí? Míša sem vybrala opravdu krásné věci, módu, doplňky, ale také kabelky – o těch vám ale napíšu později, protože si rozhodně zaslouží samostatný článek. :)

Aktuálně je v nabídce VIMINI kolekce stále v duchu zimy, ovšem, pořídíte tu i mnoho jarně laděných modelů. Já se ovšem tentokrát zaměřila na takové kousky, které užijete ještě teď, v zimě – a ty jsem vám na sobě nafotila, ať máte inspiraci a přehled. ;)

Pokud máte rádi barevné oblečení, tak v butiku VIMINI budete doslova „ve svém živlu“. :) Barev se tu rozhodně nebojí, seženete zde super věci snad ve všech možných odstínech.

Já si tu oblékla třeba tento úžasný oversize kabát, v pastelově modré barvě. Vypadá perfektně i přepásaný páskem, co říkáte? :)

V kurzu jsou stále i nejrůznější blejzry, saka, kabáty – v různých delkách, barvách… I ty butik VIMINI nabízí!

Mě zaujalo i toto saténové sako v temně modré barvě. Přesně tento typ materiálu je aktuálně v kurzu, pokud máte sako delší, vypadá dobře i coby šaty (ovšem, pohlídejte si opravdu délku, ať celý outfit nepůsobí vulgárně).

Moc hezké tu byly i tyto koženkové šaty v zelené barvě. Mají super střih a díky pásku s malou ledvinkou (kapsičkou) vypadají nesmírně originálně.

Z koženkového materiálu ve VIMINI najdete i další zajímavé věci – třeba sukně v různých barvách.

Omrkněte i topy, košile, trička a halenky!

Pokud dáváte přednost více sportovní módě, tak si tu určitě vyberete pohodlné šaty z teplákového materiálu (mám je doma, v jiné barvě a nosím moc ráda!).

Pro milovníky sportovních outfitů tu jsou pak i příjemné tepláčky, opět v různých barvách – a mají k nim i moc hezká trička… ;)

Butik VIMINI má nabídku módy opravdu vydařenou. Co je také nutno zmínit, tak věci jsou v naprosto přijatelné cenové hladině. Zastavte se sem!

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici (na místě dřívějšího butiku Allora).

ODKAZ: VIMINI / facebook