Hledáte originální tip na vánoční dárky? Co třeba poukaz na letecký simulátor?

Vánoce jsou už za necelý měsíc a věřím, že mnoho z vás aktuálně shání dárky pro své blízké. Letos je nákup dárků rozhodně těžší, než kdy jindy. Musíme se spolehnout na eshopy, dárky pořídíme totiž v naprosté většině asi pouze online. Ale – i tak můžete koupit naprosto jedinečné a originální věci, nebo ještě lépe – zážitky. Dnes mám pro vás jedno doporučení a tip – na vánoční dárkové poukazy do centra leteckých simulátorů Buď Pilot v Brně. Věřím, že s takovým dárkem totiž zaručeně potěšíte!

Pokud se mě někdo z mých známých a přátel zeptá na tip na originální a nevšední dárek – třeba pro manžela, přítele, tatínka, bratra, ale i pro nás, ženy, často doporučuji právě poukazy do centra leteckých simulátorů Buď Pilot v Brně. Je to rozhodně ta nevšední záležitost, kterou obdarovaného nejen potěšíte, ale i zaručeně překvapíte. ;) A o to přece u dárků také jde!

Sama jsem v centru leteckých simulátorů Buď Pilot již několikrát byla a vyzkoušela jsem všechny simulátory letadel, které tu mají. Je to jedinečný zážitek, na který moc ráda vzpomínám. A vřele tuto zkušenost doporučuji každému.

Já jsem vám už o centru leteckých simulátorů Buď Pilot psala – najdete ho na Úvoze. V tomto centru jsou celkem 4 simulátory letadel. A simulátory to jsou dokonalé, věrohodné, naprosto autentické. Zkrátka, buďte si jisti, že když do tohoto simulátoru usednete a odstartujete, neuvěříte, že nejste ve vzduchu.

Vyzkoušet tu můžete simulátory Boeingu 737MAX a také stíhačky F-16. A to není vše!
Na konci minulého roku tu představili úžasné novinky – simulátory technicky dokonalé stíhačky F-18 a legendárního letounu z 2. světové války jménem SPITFIRE!

Zpátky k dárkovým poukazům. Ty si můžete koupit samozřejmě online, přímo na webu Buď Pilot. Poukaz vám pak přijde do mailu, stačí vytisknout.
Můžete si ovšem i zvolit zaslání dárkově baleného poukazu poštou (stojí 120,-).

Dále je možné dárkové balení s vytištěným poukazem koupit i v centru Brna v cukrárně Cukrové nebe (Orlí 516/20), není ani potřeba dopředu objednávat přes web. Na místě je možné platit hotově i kartou, otevřeno mají každý den včetně víkendů od 10:00 do 18:00.

Na poukazu je vždy popis zážitku, jeho délka, adresa a pokyny pro využití (kód a platnost). Na všech poukazech kromě Volného poukazu není uvedená cena.

Na každém poukazu je specifický Kód poukazu, který je potřeba zadat na stránce rezervace. Vyberete si dostupný termín, vyplňte formulář a zvolíte rezervovat. Rezervaci vám následně potvrdí na email.

Můžete si zakoupit poukazy v ceně již od 890,-, a to buď na konkrétní simulátory, nebo poukaz volný –  obdarovaný si pak už jen vybere simulátor, který chce vyzkoušet.

Poukazy mají nyní prodlouženou platnost, a to 11 měsíců!

Tak co říkáte – pro Ježíška naprosto originální tip! ;)

Simulátorové centum BUĎ PILOT najdete v Brně, na adrese Úvoz 447/120.

ODKAZ: BUĎ PILOT / web
ODKAZ: BUĎ PILOT / facebook
ODKAZ: BUĎ PILOT / instagram