Vánoční cukroví z Omni café & fit studia a vánoční jarmark

Vánoční atmosféra začíná už být opravdu všude – a i když ty letošní Vánoce budou možná vzhledem k současné situaci u nás trochu jiné, věřím, že i tak si je užijeme. I můj dnešní článek bude vánoční – mám pro vás inspiraci z mého oblíbeného Omni café & fit studia v Medlánkách. Letos se zde totiž rozhodli, že pro zájemce napečou skvělé vánoční cukroví, které si můžete objednat – a o tom vám musím napsat! Mimo klasické cukroví totiž budou péct i low carb a raw vegan cukroví, což jistě mnohé z vás osloví a zaujme. A také, pořádají tu tradiční vánoční jarmark – letos trochu jiný, ale i tak stojí za pozornost! Víc v následujcím článku… :)

Omni café & fit studio je mou srdcovou záležitostí, mám toto místo opravdu moc ráda. Vládne tu vždy neskutečný klid a pohoda, paní majitelka je úžasná a milá osoba a vždy se těším, až se tu s ní setkám.

A mimo to, připravují tu tak vynikající dobroty! Ať už ty slané, nebo sladké. Mají dokonalé snídaně, o těch jsem vám tu mimochodem také psala, ale i sladké dezerty jsou TOP! Navíc mě těší, že zde v rámci nabídky sladkých jídel myslí i na ty, kdo vyznávají třeba trend low carb stravovaní – samotné je mi to totiž velice blízké.

Proto musíte vědět o jejich letošní skvělé nabídce vánočního cukroví! Po stále vzrůstající se poptávce se totiž letos v Omni rozhodli napéct cukroví i pro vás – zájemce. :) Nechat si připravit a upéct vánoční cukroví od profesionálů je stále více žádané – mnoho z nás nemá na pečení tolik času a rádi si cukroví objednáme.

Cukroví tu budou připravovat ve třech verzích – klasické, ale i v duchu low carb stravování a také vegan – raw, to zde připraví ve spolupráci s paní Květou Vondrákovou. Z tak zajímavé nabídky si rozhodně vybereme všichni. ;)

Objednávky cukroví zde přijímají do 30. listopadu, ale určitě se bude pro případné zájemce možné domluvit i na individuálním termínu.
Vyzvednutí cukroví pak bude možné dne 22. prosince přímo v OMNI café & fit studiu.

Objednávat můžete osobně v OMNI café, nebo telefonicky, emailem nebo zprávou na FB či IG (viz odkazy níže pod článkem).

Každý rok se v OMNI café & fit studiu koná také vánoční jarmark – letos by byl již třetí. Doba ale není pro realizaci takové akce příznivá, ale i tak letošní jarmark v OMNI café proběhne, jen trochu jinak.

Lidé si tu budou moci během celého prosince zakoupit krásné věci, dárečky – vše bude vystaveno za výlohou kavárny.

Na výběr zde budete mít spoustu úžasných předmětů, vše z kvalitní, často řemeslné či ruční tvorby. Co konkrétně tu najdete?

Jedinečné věci od Kloboučnice.cz – společenské klobouky, fascinátory, květinové věnečky a ozdoby do vlasů.

Nebude zde chybět i móda od mé oblíbené brněnské značky MODA MOJE – mají nádherné šaty a další módu, mám doma od nich už troje šaty a nedám na ně dopustit. :)

Dárečky koupíte i od Keramiky babičky Saši, jsou to keramické sošky, nádobí a dekorace. Dále Hana Hudcová – v jejím ateliéru Královna květin se tvoří na zakázku květinová aranžmá, najdete zde flowerboxy, věnce, kytice z lokálních květů…

Radost vám udělají i poctivé sirupy z lisovaného ovoce z Orlických hor od 40 mililitrů.

Pořídíte zde i handmade náramky pro radost od HaMaRa

…nebo minimalistické náramky vánoční ozdoby, látkové pytlíky a batůžky od Svetmalychradosti.

Zajímavostí jsou i stylová skleněná brčka z vysoce odolného borosilikátového skla od BRCZKO.CZ.

Zastavte se udělat si radost – a zároveň podpořte OMNI café a tyto jedinečné značky.

OMNI café & fit studio nyní funguje v normálním provozu přes výdejové okénko, otevřeno je každý den mimo neděli. Dáte si zde snídaně, brunch, nyní nově ve čtvrtek a pátek od 8 do 12 hodin a v sobotu po celý den. 

Omni café & fit studio najdete v Brně – Medlánkách, na ulici Třešňová 2.

ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / web
ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / facebook
ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / instagram