BLACK FRIDAY & nová kolekce Karl Lagerfeld v PFB Concept Store

Mám pro vás módní inspiraci z brněnského multibrandového butiku PFB Concept Store – je tu krásná nová kolekce značky Karl Lagerfeld, která fakt stojí za pozornost. ;) Kamenný obchod je nyní sice zavřený, ale nakupovat můžete na novém eshopu www.pfbconceptstore.cz. A POZOR – od 26. listopadu do 30. listopadu včetně na tomto eshopu probíhá velká slevová akce BLACK FRIDAY, kdy slevy jsou až do výše 70%! A to se na výsledných cená už opravdu projeví… Víc informací a hlavně fotek v následujícím článku.

Dámy, pokud si chcete udělat radost něčím hezkým na sebe, nebo si o nějaký ten módní dáreček chcete napsat svému Ježíškovi, inspirací vám může být i můj následující článek.

Opravdu krásné oblečení, ale i boty, kabelky, nebo další doplňky, najdete v exkluzivním brněnském multibrandovém butiku PFB Concept Store. Z jejich pestré nabídky značek, mezi který jsou luxusní italský fashion brand Elisabetta Franchi, Karl Lagerfeld, Love Moschino, PINKO, Marc Jacobs…si jistě vyberete. A nejen my, ženy, super věci tu mají i pro pány a děti!

Kamenný obchod je nyní vzhledem k vládním nařízením zavřený, ovšem nakupovat lze na novém eshopu www.pfbconceptstore.cz. Mimo nákupy přímo na eshopu je možné nakupovat také přes zprávy na Instagramu @pfbconceptstore.

Navíc, je možné si na eshopu zakoupit také dárkový voucher, který obdarovaný využije dle své zvážení. A pozor, je možné si objednat také dárkové balení.

Z nových kolekcí zde rozhodně stojí za pozornost ta od značky KARL LAGERFELD, tento brand se mimochodem stále těší obrovské celosvětové oblibě.

Já jsem vám několik outfitů od této značky nafotila – přímo na sobě, ať věci vidíte v reálné podobě. Jsou to sofistikované, stylové kousky, které rozhodně nepostrádají punc vlastní originality. :)

PFB Concept Store si také připravil velkou slevovou akci, která bude probíhat od čtvrtka 26. listopadu, do pondělí 30. listopadu včetně. 
Jedná se o akci BLACK FRIDAY, kdy slevy budou skutečně vysoké, a to až do výše 70%. Což se na výsledných cenách zboží již skutečně projeví. :)

Slevy se budou týkat celé nabídky PFB Concept Store při nákupu na eshopu www.pfbconceptstore.cz. Není třeba zadávat při nakupování žádný slevový kód.
Zboží bude označeno, jak vysoká sleva se jej týká a při nákupu v termínu 26. 11. – 30. 11. bude tato sleva automaticky uplatněna.

Konkrétně – jak vysoké slevy u jakých značek budou?

Na nové kolekce značek Elisabetta Franchi, Karl Lagerfeld, Marciano, Love Moschino, PINKO a Jacob Cohen bude v rámci Black Friday platit sleva 20%.

Na veškeré ostatní produkty z kompletní nabídky PFB Concept Store pak bude sleva až do výše 70%. 

Určitě této akce využijte, stojí to rozhodně za to! :)

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nyní můžete nakupovat online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram