Praktický tip na Vánoce i do domácnosti – štítky MyLabels.cz!

Mám pro vás dnes jeden praktický tip – který se bude hodit i v souvislosti s blížícími se Vánocemi. :) Možná si vzpomínáte, před časem jsem vám zde psala o značce MyLabels.cz, která nabízí praktické nalepovací a nažehlovací štítky a samolepky v nádherném designu. V nabídce mají jak samolepky pro děti (na rozlišování věcí), ale i krásné samolepky, které se hodí do domácnosti. A mimo to, fakt kouzelné jsou samolepky na Vánoce – na vánoční dárečky. Design, styl a nápisy si vždy sami vyberete a vytvoříte, což je super. ;) POZOR – pokud k objednávce zadáte kód MISA, získáte slevu 10%. Kód je platný do konce tohoto roku.
Víc v následujícím článku!

Se značkou MyLabels.cz a skvělými samolepkami, které nabízí, jsem se seznámila během tohoto léta. Zaujaly mě hlavně jejich samolepky se jmény pro děti, je to neskutečně praktická věc!

Pokud máte děti, jistě to dobře znáte, děti (a kluci obzvlášť) jsou schopni ztratit snad cokoliv. Takže ideální cestou, jak tomu zamezit, je dětem věci podepisovat. Což dá fakt dost práce.

Super řešením jsou právě zmiňované nalepovací a nažehlovací samolepky se jmény. Ty nabízí na eshopu MyLabels.cz – zde si vyberete design, typ, velikost a samozřejmě i nápis a typ písma.

Štítky pak můžete nalepit / nažehlit opravdu kamkoliv. A řeknu vám, ze své vlastní zkušenosti, drží neskutečně! Moji synové tak mají označené oblečení, potřeby do školy, boty, ale třeba i láhve na pití a svačinové boxy.

Za sebe potvrzuji, že štítky se opravdu neodlepují – a to ani po namočení, mytí v myčce… Největší „zátěžovým testem“ bylo letošní koupání v moři, syn má štítek na plavkách a i zde štítky dokonale drží. Takže pro děti, neskutečně praktická věc.

Kromě samolepek a štítků pro označování věcí mají na eshopu MyLabels.cz i praktické samolepky a štítky do domácnosti, které můžete využít třeba na různé dózy, nádobí, ale i naložené věci, marmelády, boxíky na svačinky…

Můžete si zde objednat krásné štítky, kterými ozdobíte třeba vaječný koňak – vznikne vám tak designový dáreček. Štítky se hodí na rozlišení dóziček s kořením, nebo dalšími uloženými potravinami.

Aktuální jsou pak také vánoční štítky! Tyto štítky jsou určené k polepování dárečků pro vaše blízké. Ušetří vám práci a čas s popisováním a zároveň, stanou se velkou ozdobou každého dárku.

Opět si můžete vybrat design, styl, druh písma, nápisy, velikost, barvu pozadí…Zkrátka, tyto samolepky si připravíte přesně  podle svých představ. Na eshopu, když si štítky sestavujete, hned vidíte jejich náhled, čož je praktické pro možné úpravy.

Mimo štítky na dárky pak na eshopu MyLabels.cz najdete i jiné typy vánočních štítků – třeba samolepky na doma vytvořený adventní kalendář. Samolepky mají čísla, můžete si je opět navrhnout a upravit dle svého přání. A pak už je jen na vás, kam je nalepíte. ;)

Mimochodem, samotné štítky – třeba k rozlišovaní dóziček v kuchyni, k označení marmelád, zavařenin, koření, nebo dalších potravin a věcí, jsou i fajn tipem na vánoční dárek – třeba pro babičku, nebo někoho blízkého, kdo rád vaří a v kuchyni je jako doma. ;)

A že jsou tyto štítky skutečně krásné – o tom se jistě přesvědčíte i na mých fotkách. A já dodávám – opravdu dokonale drží! ;)

POZOR – jak jsem zmínila, pokud k objednávce zadáte kód MISA, získáte slevu 10%. Kód je platný do konce tohoto roku.

ODKAZ: MYLABELS.cz / eshop
ODKAZ: MYLABELS.cz / facebook
ODKAZ: MY LABELS.cz / instagram