Centrum leteckých simulátorů v Brně – BUĎ PILOT! Znáte?

Možná jste o centru leteckých simulátorů BUĎ PILOT už slyšeli, ovšem věřím, že se mezi vámi najdou tací, kteří vůbec netuší, že něco takového v Brně máme. A jedná se o skutečně exkluzivní záležitost! Proto vám ráda o tomto centru, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je pilotovat velká dopravní letadla, nebo nadzvukové stíhačky, napíšu něco víc. A mimochodem, nabízí zde i dárkové poukazy, které jsou skvělým tipem pro Ježíška! Čtěte dál!

Představte si, že sedíte v pilotní kabině obřího Boeingu 737MAX a celý tento stroj ovládáte, pilotujete, řešíte vše, co je pro chod takového letadla nutné. Čelíte nepřízni počasí, nebo dokonce – technickým poruchám.
Nebo – usednete do kokpitu nadzvukového stíhacího letounu F-18 a letíte vstříc bojovým misím. Zní to až neuvěřitelně – pro naprostou většinu z nás je něco takového zkušenost, kterou asi jen tak nezažijeme…

Ovšem, právě v brněnském centru leteckých simulátorů BUĎ  PILOT je něco takového možné. A věřte, je to opravdu velký zážitek, na který budete vzpomínat ještě hodně dlouho!

Sama jsem si zde všechny simulátory vyzkoušela a řeknu vám, bylo to úžasné! Být pilotem, alespoň takto, v leteckém simulátoru, to je opravdu adrenalinová a silná zkušenost. A doporučuji to zažít každému z vás!

V centru BUĎ PILOT najdete 4 letecké simulátory, ve kterých se můžete “proletět”! A simulátory to jsou dokonalé, věrohodné, naprosto autentické. Zkrátka, buďte si jisti, že když do tohoto simulátoru usednete a odstartujete, neuvěříte, že nejste ve vzduchu.

Vyzkoušet tu můžete simulátory Boeingu 737MAX a také stíhačky F-16. A to není vše!
Na konci minulého roku tu představili úžasné novinky – simulátory technicky dokonalé stíhačky F-18 a legendárního letounu z 2. světové války jménem SPITFIRE!

Hlavně simulátor stíhačky F-18 je opravdu dokonalý – kokpit je kompletní a ve všech rozměrech odpovídá originálu. Simulátor obsahuje i funkční HUD displej, výhled z kokpitu je pak velice realistický, pomocí projekce na speciální kopuli (nikde jinde v ČR ji nenajdete).

Velkou novinkou je zde program stíhaček F16 a F18 proti sobě!
Přijdete ve dvou, každý z vás usedne do kokpitu jednoho stroje a vydáte se na bojovou misi mezi sebou.

V rámci tohoto programu vás čeká 70 minutový program (10 minut instruktáž a 60 minut let), těšit se můžete na letecký souboj proti sobě navzájem, nebo proti počítačovým protivníkům.

Zní to skvěle, že? :)

Centrum leteckých simulátorů BUĎ PILOT je nyní vzhledem k vládním nařízením zavřené, ovšem, můžete si zakoupit poukazy, a to buď na konkrétní simulátory, nebo poukaz volný. 

Poukazy mají nyní prodlouženou platnost, a to 11 měsíců!

Právě tyto poukazy jsou rozhodně skvělým tipem na vánoční dárek! Poukazy objednáte online, z pohodlí vašeho domova. Takže, skvělý tip pro Ježíška! ;) 

Simulátorové centum BUĎ PILOT najdete v Brně, na adrese Úvoz 447/120.

ODKAZ: BUĎ PILOT / web
ODKAZ: BUĎ PILOT / facebook
ODKAZ: BUĎ PILOT / instagram