Představuji: zdravotnické centrum Viara Salve

O naše zdraví, ale zdraví i našich nejbližších, bychom měli pečovat, jak to jen jde. I situace poslední doby v naší zemi nám ukazuje, že zdraví je opravdu na prvním místě. Ovšem, než čekat, až se v ohledu našeho zdraví „něco pokazí“, je rozhodně dobré a lepší myslet dopředu a dbát na prevenci. Pečovat o sebe a o to nejcennější, co máme. Jde to mnoha způsoby – zajímavým způsobem podpory naší imunity a celkového zdraví je například fototerapie. Tu, ale i další jedinečné procedury, nebo terapie, diagnostiku těla…nabízí zdravotnické zařízení ViaRa Salve, které najdete v centru Brna, na Poštovské. Sama jsem zde již některé z nabízených služeb vyzkoušela – víc vám napíšu ve svém dnešním článku.

Že je zdraví skutečně to nejcennější, co máme, to si jistě všichni uvědomujeme – a troufám si tvrdit, že poslední dobou, co Česko zažívá druhou vlnu koronavirové epidemie, o to více.
O zdraví bychom měli patřičně pečovat, chránit ho a myslet i na prevenci. Což  je rozhodně velice důležité si uvědomit, protože mnoho lidí právě toto podceňuje a problémy řeší, až skutečně nastanou.

Věřím, že i prožité zkušenosti z aktuální doby nám mohou pomoci „nastavit vlastní zrcadlo“ a začít se chovat jinak. Třeba tak, že do svého života zařadíme pravidelnou i preventivní péči o zdraví.

A pokud vás už nějaká ta obtíž trápí, například dlouhodobé alergie, bolesti pohybového aparátu, poúrazové problémy…mám pro vás dnes jeden zajímavý tip, jak a kde toto lze řešit.

Dozvěděla jsem se totiž nedávno o jednom zajímavém centru, kde poskytují širokou škálu služeb v ohledu péče o naše zdraví.
Jedná se o zdravotnické centrum ViaRa Salve, které najdete v centru Brna, na Poštovské 3/5.

Právě zde poskytují celou řadu jedinečných služeb – procedur, terapií, ale i diagnostiku těla, kdy jsou schopni detekovat mnohé problémy, ale i nemoci.

Naprosto jedinečná je zde fototerapie – ta je využívána mimo jiné pro léčbu i regenaraci. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která je efektivní v mnoha ohledech péče o zdraví, navíc má i estetické účinky. Fototerapie navíc nemá žádné negativní účinky.

Fototerapie probíhá v zařízení, které je vzhledem velice podobné soláriu, nicméně pokožce nedává opálení. Působením jedinečného spektra světelného záření pak dochází k příznivým vlivům na pokožku, ale i celé tělo (světlo proniká i hluboko pod pokožku).

Pomocí intenzivního červeného a infračerveného světla procházejí do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které podporují hojení, stimulují funkci buněk, zlepšují lymfatickou drenážzvyšují tvorbu kolagenu a elastinu.

Působení fototerapie je i velice účinné pro hojení poúrazových stavů, ulevuje od bolesti, urychluje rehabilitace, působí pozitivně na alergie, ekzémy a je prokázaný i dobrý vliv na  psychiku.

Ideální je podstoupit několik fototerapeutických procedur v krátkém časovém sledu (např. 5-10 terapií s opakováním po dnu či dvou).

Fototerapeutická procedura trvá 20 minut, sama jsem ji zde absolvovala – je to velmi příjemné, odpočinete si a celkově se zrelaxujete.
O fototerapii v centru ViaRa Salve vám ovšem ještě určitě napíšu!

Absolvovala jsem zde i velice zajímavou celkovou diagnostiku těla, kdy jsou zde schopni detekovat nejrůznější choroby, viry, bakterie…
Cílem této diagnostiky je odhalit problém, zkonzultovat jej a najít, doporučit další postup pro odstranění tohoto problému. Navíc vám zde sestaví i specifickou terapii pro řešení daného problému.

Mimo to zde navíc provádí akupresurní stimulace, infuzní terapie a speciální a specifické masáže páteře…vše tu vychází z moderních trendů celostní, ale i východní medicíny.

Rozhodně stojí za to o tomto centru vědět – dokáží vám zde pomoci s mnoha zdravotními problémy a mimo to, je skvělé zde využít poskytované služby i jako prevenci.

Centrum ViaRa Salve najdete na Poštovské 3/5.

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram