Jedinečné cestovatelské deníky a zápisníky pro děti od brněnské firmy INLOVE

Vzpomínky na jedinečné chvíle jsou skutečně cenným bohatstvím v životě každého z nás. A důležité je si tyto chvíle umět uchovat. Ať už prostřednictvím fotek, filmů, nebo třeba zápisků v denících. Právě deníky jsou opravdu skvělou formou zaznamenávání mnoha zásadních momentů v životě. Proto vám chci dnes krásně zpracované deníky představit – jedná se zejména o cestovatelské deníky „deniczech“, ale i zápisníky pro děti „happybook“. Jsou od brněnské firmy inlove s.r.o., jsou úžasně navržené, navíc z ekologických materiálů a najdete je na stránkách www.happybook.cz

Díky takovým deníkům si uchováte vzpomínky, zážitky a krásné momenty z vašich cest, a to na celý život. Navíc, tyto kouzelné deníky mohou být i dobrým tipem na vánoční dárek! Víc v následujícím článku… 

Sama deníky miluji už od dětství. Už od malička jsem si deníky psala, vždy s vazbou k nějaké konkrétní události. Psala jsem si prázdninové deníky, deníky se zážitky z různých cest, později jsem si psala i deník o mé první lásce… Deníky jsem psala i během prvních let života svých synů, hned od narození – zaznamenávala jsem, jak kluci rostli, jejich první úsměv, první slova, zkrátka ty zásadní milníky.

Ke všem svým deníkům mám silnou citovou vazbu a ráda si v nich listuji, vzpomínam a těším se z těch hezkých chvil, které jsem v životě měla.

Zkrátka, deníky jsou skutečně skvělou věcí k uchovávání vzpomínek, zážitků a jedinečných momentů v našich  životech.
Navíc, v dnešní hektické době, která je plná technických vymožeností, je hmotný deníček, s vaším písmem, obrázky, poznámkami, fotkami…skutečně cennou věcí.

A protože mám k takovýmto deníkům sama velice blízko, chci vám představit krásně zpracované deníky připravené pro uchovávání vašich zážitků z cest.
Jedná se o cestovatelské deníky “deniczech” od brněnské firmy inlove s.r.o.

Za touto firmou stojí sympatický pár, manželé Hanka a Aleš, kteří se rozhodli, díky své vlastní potřebě zaznamenávat si zážitky z cest, vytvořit jedinečný cestovatelský deník.  A tak v roce 2017 vznikl cestovatelský deník „deniczech“.

Cestovatelský deník je přesně upraven tak, aby si do něj všichni cestovatelé zaznamenávali vše zásadní a důležité, co se týká jejich cestování.

Deníky obsahují vložené sešity, připravené pro poznámky ke každé vaší cestě. Zapíšete si, kam se chystáte, kde budete bydlet, jak se budete dopravovat, také jaký je váš rozpočet na danou cestu…

Nechybí pak i volné stránky pro zapisování samotných zážitků z celé cesty.

Deníky jsou ve dvou velikostech, „slim“ a „medium“ dle počtu vložených sešitů.

Cestovatelský deník medium obsahuje čtyři vložené sešity, deník slim pak dva vložené sešity. Do deníků si pak můžete jednotlivé sešity také dokoupit, navíc, není nutné brát s sebou na cesty deník s plným počtem sešitů – jednotlivé sešity lze vyjmout, vložit místo nich můžete třeba pas, mapu, průvodce…

K deníkům pak na eshopu Happybook.cz nabízí i doplňky – sešity navíc, plánovače, archivační boxy, nebo samolepky s cestovatelskou tématikou, kterými můžete svoje zápisky doplnit.

Mimo to, deníky jsou vyrobené i z ekologických materiálů – papíry a lepenky mají FSC certifikát a látky certifikát Öko-Tex Standard 100, třída I – oděvy pro děti.

Mimo cestovatelké deníky pak Hanka s Alešem vytvořili i úžasné zápisníky pro děti

Jedná se o zápisníky opět formou deníků, kdy děti mají již daná témata, kterých se jejich deník bude týkat. Děti si pak hravou formou zapisují a kreslí důležité chvíle, zážitky…spojené s cestováním, s kamarády…

Pro děti je to nejen skvělá forma uchovávání zážitků, takovým zapisováním si děti zlepšují vlastní kreativitu, učí se  samostatnosti a zároveň si tvoří, malují, vybarvují…což všechny děti milují. :)

A je hezké a rozhodně prospěšné vést děti k zapisování hezkých chvilek jejich životů už od malička. ;)

Deníky – ať už cestovatelské, nebo ty pro děti, mohou být i skvělým tipem na originální vánoční dárek! Mrkněte na web & eshop HAPPYBOOK.CZ, deníky jsou krásně zpracované, v mnoha barevných variantách, není težké si vybrat. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie.

ODKAZ: HAPPYBOOK.CZ / web, eshop
ODKAZ: HAPPYBOOK.CZ / facebook
ODKAZ: HAPPYBOOK.CZ / instagram