Milý Ježíšku…další inspirace na vánoční dárky, tentokrát ty voňavé!

Vánoce se blíží a věřím, že už většina z vás přemýšlí nad nákupem vánočních dárků… Letos je to nakupování a shánění rozhodně jiné, než když jindy a možná v některých ohledech i těžší. Vzhledem k vládním nařízením jsme odkázání často k nákupům přes eshopy – ovšem i na eshopech se dají pořídit super věci. ;) Proto mám pro vás dnes další vánoční „ježíškovskou“ inspiraci na zajímavé dárky – dnes ty z řady parfémů. Chci vám představit jednu zajímavou a možná ne tolik známou značku, která ovšem nabízí naprosto boží parfémy. Víc v následujícím článku…

Předvánoční období mimo ty krásné věci, které k němu patří, znamená pro celou řadu z nás také stres. Stres spojený hlavně s nákupem dárků. Řešíme, co komu koupit, abychom potěšili a hlavně také, abychom dárky zvládli koupit včas.

Určitě slýcháte ze všech stran – hlavně dárky pořídit včas, s předstihem. To se možná lehko říká, když tápete a nemáte poněnít, co koupit… Navíc, v současné době, kdy jsou kamenné obchody zavřené, tak můžete mít pocit, že se toho dá sehnat opravdu málo.

Ovšem, tak to rozhodně není! :) Nakupovat můžete i na eshopech a věřte i zde koupíte zajímavé a originální dárky.

Proto vám během předvánočního období přináším inspiraci, kde a hlavně co jedinečného pořídit. Dnes to bude tip na voňavé dárky – parfémy.

Parfém je dárek, kterým rozhodně chybu neuděláte. Ať už pro muže, či ženu – parfém zkrátka potěší. A k jedinečnému parfému, respektive značce, se vztahuje i moje dnešní inspirace.
Zkuste vybrat parfém od značky, která není tak komerční a známá, ovšem nabízí úchvatné a nezaměnitelné parfémy – získáte tak opravdu originální dárek.

Tou značkou, o které vám chci napsat, je JULIETTE HAS A GUN. Už jste o ní slyšeli?
Já vám o ní už mimochodem na blogu psala, více ZDE. :)

Značku Juliette has a gun založil Roman Ricci, vnuk slavné návrháčky Niny Ricci – která se rovněž proslavila skvělými parfémy.

Parfémy značky Juliette has a gun jsou svým konceptem a pojetím proti pravidlům moderního parfémařství. Parfémy to jsou naprosto jedinečné, ojedinělé a hlavně, nezaměnitetelné.

Asi nejznámějším parfémem této značky je Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Parfémy Juliette has a gun jsou provokativní, sexy a naprosto smyslné. Neznám žádnou jinou značku, která by nabízela podobné vůně, zkrátka, Juliette has a gun je naprosto jiná.

Já si před několika lety od této značky oblíbila parfém Juliette has a gun Lady Vengeance. Seznámila jsem se s touto vůní během své cesty do Londýna a už tenkrát si mě tento parfém naprosto získal.

A musím říct, že zaujal snad všechny mé znamé, kamarádky a v neposlední řadě i manžela – je to naprosto smyslná, vzrušující vůně. Kořeněná, poměrně silná a výrazná.

V tomto parfému je základem pižmo, dále bergamot, ucítíte i tóny vanilky a levandule. Ve vzájemném spojení je to dokonalé.

Navíc, zaujme vás i sexy flakon a krásné balení v krabičce, potažené sametem. Coby vánoční dárek je právě tato vůně, nebo i jakákoliv jiná od značky Juliette has a gun, rozhodně perfektním tipem. ;)

Tento parfém, ale i celou řadu jiných, pořídíte na eshopu Notino.cz