Vánoční limitovaná řada od Nespressa

Vánoční limitka od Nespressa – řada, na kterou se každoročně nejvíc těším! Jaká je ta letošní? Mrkněte na následující článek, za sebe musím říct, že chutná skvěle. ;) A co víc, tato chuť kávy vás také vánočně naladí! 

Kávě značky Nespresso jsem věrná už opravdu spoustu let, mám z jejich nabídky své oblíbené kávy, také pravidelně zkouším a ochutnávám novinky a limitované edice.

Limitkou, na kterou se každoročně nejvíc těším, je rozhodně ta vánoční! Miluji kávové speciality, které chutnají a voní po vánočním cukroví, sladkých dortech, mandlích, pralinkách… a přesně takové vánoční limitky od Nespressa bývají.

Každý rok Nespresso připraví vánoční limitovanou edici v duchu země s bohatou kávovou kulturou – v loňských letech to byly kávy inspirované severskými vánočními specialitami, nebo francozskými sladkými dobrotami…

Letos je v rámci vánoční limitované řady představena chuť italských tradic, a to v rámci kolekce tří kávových edic.

Kávy v letošní edici chutnají po italských sladkostech, mezi které patří lísko-oříškový koláč, nebo sušenky amaretii.

Navíc bylo v rámci vánoční limitované edice představeno doposud chuťově nejintenzivnější espresso – s intenzitou 13.

Variations Torta di Nocciole Flavour – káva chuťově jemná, aromatická, voní po zmiňovaném lísko-oříškovém koláči.

Variations Italia Amaretti Flavour je káva inspirovaná chutí i vůní tradičních italských sušenek amaretti – právě tato káva si mě z letošní vánoční edice získala nejvíc. Má plnou chuť a intenzivní aroma, ze kterého jsou opravdu patrné tyto sladké sušenky. Chutná skvěle i s mlékem, já používám rostlinná mléka – doporučuji vyzkoušet s mlékem kokosovým. ;)

V rámci vánoční limitované řady můžete také ochutnat chuťově opravdu intenzivní espresso Il Caffè, s intenzitou 13. Je to vůbec nejintenzivnější káva z nabídky káv od Nespressa.

Tato káva má kořeněnou, výraznou chuť, potěší milovníky opravdu intenzivní chuti, mě rozhodně  zaujala.

Vyzkoušejte vánoční limitku, stojí za to! Mimochodem, Nespresso Boutique je i v tomto období stále otevřený. ;)

Vánoční edici kávy si můžete koupit v Nespresso Boutique, který najdete v Brně na nám. Svobody 13.

ODKAZ: NESPRESSO / web
ODKAZ: NESPRESSO / facebook