Fototerapie v centru ViaRa Salve

V aktuální situaci, která nastala, si všichni jistě uvědomujeme důležitost vlastního zdraví. Je dobré o něj pečovat, jak nejlépe to jde a myslet zároveň na prevenci. Proto vám chci dnes představit jeden unikátní způsob péče o zdraví, který je nejen přínosem v rámci prevence, ale zároveň vám pomůže vyřešit již existující zdravotní problémy. Slyšeli jste už o fototerapii? Fototerapeutické kúry poskytují ve zdravotnickém centru ViaRa Salve, o kterém jsem vám zde nedávno psala. Dnes se zaměřím právě na fototerapii – sama jsem ji zde vyzkoušela a věřím, že je opravdu velice prospěšná. Čtěte dál…

Věřím, že i v důsledku aktuální situace u nás mnoho z nás začalo na své zdraví, ale i zdraví svých blízkých myslet mnohem víc. Důležité je dbát na prevenci, nevystavovat se zbytečným rizikům, zkrátka je dobré dělat pro sebe v tomto ohledu maximum.

Jedním z velice prospěšných způsobů, jak o své zdraví pečovat – ať už v rámci prevence, nebo i při řešení nejrůznějších obtíží, je FOTOTERAPIE.

Možná jste už o ní slyšeli – už po mnoho let je právě fototerapie zmiňovaná jako velice přínosná pro celkové zdraví a imunitu.
Ovšem, dříve nebyla fototerapeutická zařízení na takové úrovni jako dnes, mnohé nebyly ani určené pro kúry celého těla.

Fototerapii nabízí jako jedni z mála v Brně ve zdravotnickém zařízení ViaRa Salve na Poštovské 3/5, o kterém jsem vám zde nedávno psala. Jelikož se jedná o zdravotnické zařízení, je i vzhledem k současným vládním nařízením otevřené – můžete zde tedy služby využívat.

Právě zde poskytují celou řadu jedinečných služeb – procedur, terapií, ale i diagnostiku těla, kdy jsou schopni detekovat mnohé problémy, ale i nemoci.

Naprosto jedinečná je zde právě fototerapie – ta je využívána mimo jiné pro léčbu i regenaraci. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která je efektivní v mnoha ohledech péče o zdraví, navíc má i estetický přínos. Fototerapie navíc nemá žádné negativní účinky.

Fototerapie probíhá v zařízení, které je vzhledem velice podobné soláriu, nicméně pokožce nedává opálení. Působením jedinečného spektra světelného záření pak dochází k příznivým vlivům na pokožku, ale i celé tělo (světlo proniká i hluboko pod pokožku).

Pomocí intenzivního červeného, infračerveného a modrého světla procházejí do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které podporují mikrocirkulaci krve, hojenístimulují funkci buněkzlepšují lymfatickou drenáž zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu.

Působení fototerapie je i velice účinné pro hojení poúrazových stavů, ulevuje od bolesti, urychluje rehabilitace, působí pozitivně na alergie, ekzémy a je prokázaný i dobrý vliv na  psychiku.

Velice přínosná je fototerapie i na podporu imunitníno systému – což právě v aktuálním období je rozhodně dobré brát v potaz. Je vědecky prokázané, že fotobiomodulace působí jednak preventivně a jednak i léčivě na virové a bakteriální patogeny včetně aktuálního coronaviru Covid 19.

Ideální je podstoupit několik fototerapeutických procedur v krátkém časovém sledu (např. 5-10 terapií s opakováním po dnu či dvou).
Mimochodem, po dobu trvání epidemie u nás nabízí ve ViaRa Salve speciální balíčky fototerapeutických procedur za výhodné ceny! Můžete využít balíček Optimum – který zahrnuje 5 kúr fototerapie, dále přípravek sestavený přístrojem Imedis – bioinformační technologií zaměřený na zvýšení obranyschopnosti organizmu, fyzického i duševního zdraví – dávku na 1 měsíc, dále balíček Optiomum Plus, který navíc od balíčku Optimum zahrnuje Energoterapii – biorezonanční terapii s cílem energeticky harmonizovat lidský organizmus.

V nabídce jsou navíc i dárkové vouchery – třeba tip coby dárek na Vánoce. Více k balíčkům i k možnosti zakoupit vouchery ZDE

Výsledky fototerapie pocítíte a uvidíte (např. v případě působení na pokožku, ekzémy…) opravdu už brzy, obvykle již po druhé terapii.

Rozhodně doporučuji vyzkoušet! Sama tu kompletní terapie plánuji podstoupit v blízké době a těším se na výsledky. :)

Centrum ViaRa Salve najdete na Poštovské 3/5.

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram