Vánoční dárky pro zdraví vašich blízkých

I dnešní článek věnuji tipům a inspiraci na vánoční dárky – věřím, že v současné době rozhodně oceníte. :) V aktuální situaci se rozhodně hodí i takové dárky, které jsou ideální pro podporu zdraví vašich blízkých. Uvítají je třeba vaše rodiče, prarodiče, nebo i partneři. 
Ve zdravotnickém centru ViaRa Salve, o kterém jsem vám zde už psala, právě takové dárky – ve formě dárkových poukazů, nabízí. A za pozornost zde stojí i tip na dárek v podobě speciálních „LED panelů“, které jsou skvělé pro řešení nejrůznějších zdravotních problémů a obtíží. Víc v následujícím článku…

Věřím, že v současné době určitě všichni ještě sháníte a hledáte zajímavé, vhodné  a zároveň užitečné dárky pro vaše blízké.
Ráda vám v tomto směru přináším inspiraci – věřím, že právě dobrých tipů na originální vánoční dárky není nikdy dost. ;)

Dnes pro vás jedno takové doporučení mám – které se, v ohledu na aktuální situaci s koronavirou epidemií u nás, více než hodí.

Skvělé dárky pro vaše blízké nabízí také zdravotnické centrum ViaRa Salve, o kterém jsem vám zde už psala.

Zdravotnické centrum ViaRa Salve najdete v centru Brna, na Poštovské 3/5. Poskytují zde celou řadu jedinečných služeb – procedur, terapií, ale i diagnostiku těla, kdy jsou schopni detekovat mnohé problémy, ale i nemoci.
Naprosto jedinečná je zde fototerapie – ta je využívána mimo jiné pro léčbu i regenaraci. Jedná se o bezpečnou metodu, která je efektivní v mnoha ohledech péče o zdraví, navíc má i estetické účinky. Fototerapie navíc nemá žádné negativní účinky.

Mimo to zde navíc provádí akupresurní stimulace, infuzní terapie a speciální a specifické masáže páteře…vše tu vychází z moderních trendů celostní, ale i východní medicíny.

Zpátky ale k vánočním dárkům, které pro své zákazníky centrum ViaRa Salve připravilo. Právě dárky – třeba v podobě poukazů na služby, se rozhodně hodí a jsou praktické snad pro kohokoliv v rodině. Ať už by se jednalo o prevenci, nebo řešení vzniklého zdravotního problému.

Skvělým dárkem jsou rozhodně poukazy na zmiňovanou fototerapii. O příznivých přínosech fotototerapie na naše zdraví jsem vám mimochodem už psala – více ZDE.

V nabídce jsou nejrůznější balíčky s fototerapeutickými procedurami – můžete si vybrat jednorázovou proceduru, nebo balíčky s 5, 10, nebo 15 terapiemi. Balíčky jsou navíc cenově zvýhodněné, takže pokud o fototerapii uvažujete, ať už pro sebe, nebo právě coby dárek pro vaše blízké, rozhodně stojí za to využít! Více info ZDE.

Dále ViaRa Salve nabízí speciální balíčky fototerapeutických procedur – můžete využít balíček Optimum – který zahrnuje 5 kúr fototerapie, dále přípravek sestavený přístrojem Imedis – bioinformační technologií zaměřený na zvýšení obranyschopnosti organizmu, fyzického i duševního zdraví – dávku na 1 měsíc, dále balíček Optiomum Plus, který navíc od balíčku Optimum zahrnuje Energoterapii – biorezonanční terapii s cílem energeticky harmonizovat lidský organizmus.

Coby tip na dárky se hodí i poukazy na diagnostiku těla na přístrojích Imedis, Kardivar, Heart Vue. Diagnostika obsahuje měření a vyhodnocení výsledků, konzultace s lékařem specialistou, doporučení dalšího postupu pro řešení případných zjištěných fyzických či psychických problémů a sestavení specifické terapie s využitím ověřených preparátů).

Dalším nabízeným poukazem je poukaz na infuzní terapii – jedná se o mimořádně účinnou ochranu zdravé buňky v prevenci a terapii.
Hodit se mohou i poukazy na kolagenové injekce pro terapii bolestí pohybového aparátu.

Naprosto jedinečným a vhodným dárkem pak jsou nabízené LED panely! 

Tyto LED panely jsou skvělé k řešení zdravotních problémů – pro podporu mikrocirkulace – zlepšení průtoku krve cévami a zásobování orgánů živinami a kyslíkem.

LED panely odstraňují záněty z těla, urychlují hojení při akutních i chronických bolestech , po zraněních. Zároveň poskytují silný regenerační efekt po sportovním výkonu, jsou účinné pro odstranění kyseliny mléčné.

Výrazný je i anti-aging efekt – omlazení pokožky, vyhlazení vrásek, podpora tvorby vlastního kolagenu a elastinu.

Tyto LED panely jsou určeny jak pro zdravotní střediska a kliniky, fitness a relaxační centra, tak pro domácí použití.

ViaRa Salve nabízí pro zákazníků několik tipů LED panelů, liší se výkonem, velikostí a technickými specifikacemi.

Pokud hledáte vhodné dárky, které se budou hodit a navíc, obdarovanému budou takto prospěšné, jsou dárkové poukazy, nebo i výše zmiňované LED panely, skvělou volbou. ;)

Centrum ViaRa Salve najdete na Poštovské 3/5.

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram