Světelné dekorace na svatbu: Vládne jim světelný řetěz

Dokonalá svatba představuje sen mnohých nevěst a ženichů. Vždyť se jedná o den, na který by si měl pár pamatovat do konce svého života! Přesto tomu tak být mnohdy nemusí. Ostatně stačí jenom zvolit nesprávné dekorace, případně něco nevyjde, a vznikne problém. Mnohdy se při plánování svatby zapomíná na stylové osvětlení. Vždyť právě to by se mělo stát ve večerních hodinách dominantním. Tančit na parketu po tmě není zrovna ideální záležitost a při klasickém světle to také není ono. Pořízení světelných dekorací přitom není nijak složité.

Design svítidel jako alfa i omega

V první řadě se vyplatí zaměřit na samotný vzhled svítidel. Zřejmě nejoblíbenější variantu představuje žárovkový řetěz. Ten pojímá spousty malinkatých žároviček, jež dokonale padnou jak do interiéru, tak i do venkovních prostor. Jde fakticky o LED svítidla zajímavých tvarů. Mohou jimi být třeba různé kuličky, zvonečky nebo válečky. Záleží na tom, v jakém stylu hodlají svatebčané celé svatební veselí koncipovat.

Spousta zajímavých barev

Zapomenout nelze ani na samotný odstín konkrétních svítidel. Hodně oblíbená je především teplá bílá barva, jež vypadá perfektně. Jinak není problém vybírat také žlutou barvu svítidel, jež působí příjemně na pohled. Studenou bílou barvou se spíše osvětluje exteriér v místech minimální frekvence pohybu osob. Zapomenout určitě nejde ani na barevné svítilničky, ty jsou rovněž veselé a zajímavé.

Jednoduché zapůjčení online

Ať už si potřebujete zapůjčit klasické řetězy nebo světelné lahve či jiné dekorace, není to problém. Můžete tak učinit online. Za výhodnou cenu seženete bez problémů jakékoli světelné dekorace na svetylkov.cz. Buďte si tak jistí i tím, že celkové ladění vaše svatby ve večerních hodinách bude naprosto dokonalé se vším všudy.

Zdroj obrázku: {MonoLiza} / Shutterstock.com