Skvělý tip pro domácí cvičení – vibrační posilovací stroj!

Jak se udržet fit a v kondici, zvláště teď, když byla fitness centra dlouho zavřená? Odkázáni jsme nyní hlavně na cvičení doma, ovšem, i tak je mnoho způsobů jak posilovat, cvičit i v domácím prostředí. Navíc, mnohým z nás, hlavně ženám s malými dětmi, cvičení doma maximálně vyhovuje. Pomoct nám k domácímu cvičení může i vhodné vybavení, ideální pro domácí fitness. Právě jeden takový přístroj určený pro domácí užití vám chci dnes představit! Jde o vibrační posilovací stroj MASTER G1. Cvičení na tomto přístroji je nesmírně efektivní, pomůže rychleji docílit formování postavy, ale je ideální i k redukci váhy. Víc vám ho představím v následující recenzi a mimochodem, právě tato věc může být i skvělou inspirací pro Ježíška! ;)

vibrační posilovací stroj Master G1 dostupný na eshopu www.nejlevnejsisport.cz

Jste zvyklí cvičit doma, ať už z jakéhokoliv důvodu? Mnoho z nás dává cvičení doma přednost – i vzhledem k současné situaci u nás. Navíc – hlavně my, ženy, které máme doma děti – hlavně ty malé, tak je pro nás cvičení doma obvykle nutností.
Navíc, cvičení doma je komfortní, můžeme si ho naplánovat přesně podle našich potřeb, času…
Pro domácí cvičení je pak super pořídit si vhodné vybavení, které nám s efektivitou cvičení může velice pomoci.

Mezi obvyklá vybavení domácího fitness jistě patří běhací pás, cyklotrenažéry, posilovací činky… Ovšem, je jeden přístroj, který možná neznáte a který je rozhodně vysoce efektivní – jeho pravidelné používání pomůže s formováním postavy a je super i pokud toužíme zhubnout.

A mimo to – obrovskou výhodou tohoto přístroje je jeho malá velikost a výborná skladnost. Uklidit ho můžete pod postel, do skříně, zkrátka rozhodně nepotřebujete velký byt, abyste si tuto věc pořídili. ;) O co jde?

Chci vám dnes představit jednu opravdu skvělou věc – vibrační posilovací plošinu MASTER G1. Na první pohled tato věc vypadá poměrně nenápadně, ale věřte, dokáže velké věci! :) A u cvičení na ní se skutečně dost zapotíte.

Účinky vibrací během cvičení jsou už dávno prokázané – vibrace až třikrát zvyšují efektivitu a účinnost cviků!

Navíc, působení vibrací je i přínosné proti bolestem kloubů a svalů, zlepšuje celkově krevní oběh, je účinné také na celulitidu, mimo to pak i snižuje tvorbu křečových žil. Samotné cvičení na vibrační plošině je pak skvělé i na zlepšení koordinace. Perfektní je cvičení na tomto typu přístroje i pro posílení pánevního dna.
Mimo cvičení pak můžeme tento přístroj využívat na příjemné masáže svalů.

Možností, jak na vibračním posilovacím stroji MASTER G1 cvičit, je opravdu nespočet. V podstatě, můžete cvičit i tak, jak jste zvyklí třeba na podložce, doma – i dle nějakého konkrétního návodu a postupu. Tím, že cvičíte na této vibrační plošině pak zvyšujete efektivitu těchto cviků.

Tento přístroj je naprosto super i na hubnutí – právě efekt v tomto směru cítím i sama na sobě. Sice se nejedná přímo o aerobní cvičení, ale svaly se velmi intenzivně zapojují. Tudíž takové cvičení vám nahradí i obvyklé běhání. Já tedy zapojení svalů na nohou cítím neskutečně. Opravdu po cvičení na tomto stroji máte onen známý pocit, že jste „něco dělali“. :)

Vibrační posilovací stroj MASTER G1 pořídíte na eshopu www.nejlevnejsisport.cz – právě na tomto eshopu najdete v sekci „vibrační posilovací stroje“ mnoho typů těchto přístrojů – s nejrůznějšími funkcemi a celkovou úrovní. Vybírat můžete dle toho, zda jste začátečník, pokročilý, jaké máte od cvičení očekávání a také i dle toho, jak velký přístroj chcete.

Já mám doma vibrační posilovací stroj MASTER G1 – je ideální pro začátečníky a méně pokročilé v ohledu tohoto typu cvičení. Jak jsem i uvedla výše, přístroj je skvěle skladný a oceňuji i jeho jednoduché ovládání.

Přístroj můžete ovládat buď přímo na jeho ovládacím panelu, nebo přes dálkový ovladač, který je součástí balení.

Na výběr zde máte buď manuální program, kdy si sami zvolíte rychlost vibrací – mimochodem, na výběr máte až 120 úrovní rychlostí!
Mimo manuální program si pak můžete navolit i jeden z jedenácti přednastavených programů – každý z nich má jinou úroveň, intenzitu a střídání frekvence vibrací.

I když se to možná může takto zdát na první pohled jednoduché, věřte, i za pár minut cvičení na tomto přístroji se pěkně zapotíte. A to mluvím ze své vlastní zkušenosti. Stačí i 15, 20 minut každý den a opravdu pocítíte, že se svaly během cvičení hodně zapojují. Cvičení je opravdu efektivní – i proto stačí cvičit každý den jen chvíli.

Samotné cvičení na vibračním posilovacím stroji rozhodně není obtížné, zvládne ho každý. Povrch přístroje tvoří speciální masážní podložka, která uvolňuje a masíruje akupresurní body. Navíc neklouže, je skvělé cvičit i na boso.

Součástí balení přístroje jsou pak i posilovací gumy, které jednoduše připnete – a můžete tak efektivně posilovat i ruce.

Můžu vám za sebe povtvrdit, že toto cvičení je neskutečně efektivní. Opravdu po pár minutách cvičení svaly pocítíte. Rozhodně je dobré cviky opakovat po kratších sériích, střídejte i typy cvičení.
Ze začátku, pokud nemáte s tímto typem cvičení zkušenosti, je dobré si jednotlivé cviky vyzkoušet, zjistit, jaká rychlost vám vyhovuje. Během cvičení je určitě dobré stát s pokrčenými koleny.

Za mě je to absolutně skvělá věc! Těch 15-20 minut na cvičení si opravdu najdeme všichni, navíc doma. ;) Není nutné samozřejmě cvičit každý den, já mám režim obden a maximálně mi to vyhovuje. Druhý den mají svaly vždy prostor na regeneraci.

Takže – tip pro vás. ;) A mimochodem, třeba i tip pro „Vašeho Ježíška“! :)

ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / facebook
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / instagram