Inspirace z eshopu / butiku Destino Fashion

Dámy, dnes opět „porce“ módní inspirace pro vás! ;) Před časem jsem vám zde představila eshop www.destinofashion.cz – ten vznikl ke kamenné stejnojmenné prodejně, která se v září otevřela v Pasáži Jalta na Dominikánském nám. Nyní k nákupům můžete využívat právě eshop, kde mají opravdu boží kousky, od značek Gege Venezia, White Whise a také od oblíbeného denimového brandu MET. Já vám pár outfiů nafotila pro inspiraci, mrkněte v následujícím článku!

Zcela upřímně, když jsem si všechny věci, které mám na fotkách níže zkoušela, byla jsem naprosto nadšená hlavně z dokonalých materiálů a také skvěle padnoucích střihů. I věci, které na ramínkách vypadají zdánlivě obyčejně, byly oblečené naprosto TOP!

Já vám už o eshopu www.destinofashion.cz před časem psala, ovšem dnes mám pro vás reportáž s vlastními fotkami. Několik outfitů z nabídky obchodu / eshopu jsem vám totiž pro inspiraci nafotila – opět na sobě, ať všechny ty krásné věci vidíte v jejich reálné podobě.

Konkrétně, co tento obchod / eshop nabízí?
Věřím, že určitě znáte ezkluzivní brand MET – tato značka je pověstná zejména nádhernou denimovou módou. Džíny MET perfektně sedí a mimo džíny, MET, to jsou luxusní overaly v mnoha provedeních – právě tyto overaly jsou pro MET naprosto charakteristické. :)

Džíny MET, ale i overaly, mají vysoký podíl elastanu, jsou tedy opravdu velice pohodlné, budete se v nich cítit naprosto komfortně.

Super jsou džíny s vysokým pasem, krásně obtáhnou postavu a zdůrazní ženské křivky.

Další značkou, která je na tomto eshopu zastoupena, je italský GEGE VENEZIA. A musím říct, že si mě právě tento brand naprosto získal.

V první řadě – perfekní střihy, to je to, co dělá tuto značku jedinečnou. Věci skvěle padnou, ať už zkoušíte svetry, roláky, nebo jejich džíny.

Džíny Gege Venezia jsem si zamilovala – právě ty ve střihu „mrkváčů“. Upřímně, dřív jsem byla k tomuto střihu celkem skeptická, ovšem až jsem si tyto džíny oblékla, věděla jsem, že je to to právé. :)

Tento typ džínů mají od značky Gege Venezia v několika typech, barvách, materiálech… Ale v nabídce jsou i klasické džíny v rovném střihu.

A boží byl i Gege Venezia overal! Opět super střih.

Třetí zastoupenou značkou na eshopu Destino Fashion je pak poměrně mladý brand White Wise. Tato značka je v první řadě o perfektních materiálech, díky kterým se v každém kousku budete cítit dokonale. 

Vyfotila jsem vám několik dokonale padnoucích kabátů, jsou velmi příjemné, měkoučké a zahřejí.

Za sebe – ten nej byl tento modrý. ;)

Super jsou i krásné roláky, svetry, opět z úžasných materiálů, které si okamžitě zamilujete.

Dámy, tento obchod / eshop musíte znát! A věřím, že až se seznámíte, rozhodně budete z nabídky nadšené. ;)

ODKAZ: DESTINO FASHION / web, shop
ODKAZ: DESTINO FASHION / facebook
ODKAZ: DESTINO FASHION / instagram