Inspirace z obchodu & eshopu HOMEDESIGN na nádherné bytové doplňky a dekorace

Ráda bych vám představila jeden milý obchůdek a zároveň eshop, kde najdete opravdu nádherné bytové doplňky a dekorace – nyní je tu samozřejmě i velký výběr věcí v duchu Vánoc. Obchod se jmenuje HOMEDESIGN, najdete ho v Hodoníně, ovšem – jak píšu – zboží je možné objednat si i online, na jejich eshopu. Mám pro vás článek se spoustou fotek pro inspiraci, věřím, že vás minimálně dokonale Vánočně naladí… :)

Asi jako každá žena, tak i já miluji nejrůznější bytové vůně…zkrátka všechny ty věci, které mi pomáhají  vytvářet kouzlo provoněného doma.

Bytové doplňky, dekorace, ale i domácí potřeby si ráda pořizuji k nám domů, ale zároveň tyto produkty mohou být i milým dárkem pro někoho blízkého.
A mimochodem, bytové dekorace nakupuji nejvíc asi právě teď, před Vánocemi, kdy mi všechny ty roztomilé vánoční doplňky a ozdoby doma vytváří tu pohádkovou vánoční atmosféru.

Chci vám představit a dát tip na obchůdek & eshop HOMEDESIGN, kde najdete opravdu široký výběr bytových doplňků, dekorací, porcelánu, nebo domácích potřeb…

HOMEDESIGN je česká rodinná společnost již s 11 letou tradicí, která provozuje v Hodoníně kamennou prodejnu bytových doplňků světových značek a od loňského roku také eshop. 

Kamennou prodejnu HOMEDESIGN najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122 a jak jsem už napsala výše, nakupovat můžete také na eshopu www.homedesign.cz, kde je opravdu velice pestrý výběr. ;)

V prodejně Homedesign v Hodoníně najdete dárky jak pro potěšení tak pro radost, pro malé i velké, pro dámy i pány. :)

Mají opravdu velký výběr jedinečného svátečního porcelánu, a to i od známých světových brandů, mezi které rozhodně patří Villeroy & Boch, Maxwell &  Williams a Goebel.

Dále tu najdete kvalitní a moderní dekorace, exkluzivní běhouny a prostírání Sander Table + Home, nerezové domácí potřeby WMF.

Populární – a teď, během vánočního období obzvláště, jsou kvalitní vonné svíčky – i ty obchod & eshop HOMEDESIGN nabízí. Najdete zde oblíbené značky Yankee Candle, nebo WoodWick.

Pro provonění velkých vnitřních prostor zde pořídíte také katalytické lampy – od francouzské značky Maison Berger Paris. Do menších místností jsou vhodné bytové difuzéry italského výrobce Millefiori Milano.

Pořídíte zde i přírodní kosmetiku – mýdla, sprchové gely, pěny do koupele, bytové spreje…

A jak jsem už napsala, nyní je v obchodě, ale i na eshopu HOMEDESIGN spoustu nádherných doplňků a dekorací v duchu Vánoc!

Specializují se zde i na prodej luxusních vánočních dekorací, které vybírají na veletrhu Christmasworld.

Právě ty vánoční dekorace a ozdoby jsou tu skutečně úžasné, rozhodně stojí za pozornost. Tak krásné jsem opravdu dlouho neviděla. :)

Ať už hledáte krásný bytový doplněk, dekoraci, k sobě domů, nebo sháníte hezký dáreček pro někoho blízkého, jsem si jistá, že v obchodě & na eshopu HOMEDESIGN rozhodně najdete to pravé. Co myslíte? ;)

Kamennou prodejnu HOMEDESING najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122, prodejna je otevřena a k nákupům můžete ovšem využít i eshop, viz odkaz níže.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie!

ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / web, eshop
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / facebook
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / instagram