První „MASKNE DAY“ v ČR – na brněnské klinice Dermaestet

Dnes mám pro vás jeden zajímavý tip a hlavně, moje osobní doporučení na základě mé dlouhodobé a opravdu velmi pozitivní zkušenosti. Chci vám napsat o brněnské klinice DERMAESTET – právě z mé zkušenosti je zde skutečně ta nejlepší kožní ambulance v Brně, kde mi před pár lety jako jediní v Brně opravdu pomohli vyřešit jeden závažný zdravotní problém. Mimo kožní ambulanci se Dermaestet zabývá i estetickou medicínou – a i v tomto směru jsou skutečně velmi profesionální.

Chci vám ale napsat i o jedné jedinečné akci, které tu bude již brzy, 12. prosince. Bude se zde konat totiž „první MASKNE Day v ČR“ – v rámci tohoto dne vám zde nabídnou konzultace a efektivní řešení kožních problémů souvisejících s nošením roušek. Roušky, i když mají svou nespornou účinnost v ochraně před onemocněními, bohužel negativně ovlivňují i stav naší pleti. Víc o „Maskne Day“ v Dermaestet i unikátním přístroji, který vám může pomoci, v následujícím článku. 

Určitě mi dáte za pravdu – znát dobrého lékaře, na kterého se můžete spolehnout a hlavně, který vám umí opravdu pomoci, to je opravdu cenná věc. Zvláště, pokud řešíte zdravotní problém, se kterým vám mnozí odborníci jinde pomoci neumí.

To se stalo před několika lety i mně, když mě začal trápit kožní problém na ruce, se kterým mi mnoho kožních lékařů v Brně nedokázalo pomoci – zkrátka si nevěděli rady. Zní to až neuvěřitelně, že? Můj problém se bohužel stále zhoršoval, vystřídala jsem několik ambulancí, ale bez úspěchu.

Až jsem se na doporučení objednala na kliniku Dermaestet, k paní doktorce Vykutilové, která je ve svém oboru opravdovou špičkou. Tenkrát právě tato paní doktorka u mě okamžitě diagnostikovala vážné autoimunní onemocnění, které postihuje nejen kůži, ale i vnitřní orgány. A jen díky této klinice a paní doktorce se můj problém začal okamžitě řešit – a vyřešil se, naštěstí s dobrým koncem.

Jsem právě této klinice a jejím lékařům opravdu vděčná, vážím si jich a pokud se mě někdo zeptá na dobrého kožního lékaře, doporučuji vždy právě Dermaestet.

Proto když mě zde nedávno v rámci jedné z mých zdravotních kontrol požádali, zda bych nepodpořila zajímavou akci, kterou chystají, ráda jsem souhlasila.

Klinika Dermaestet se mimo řešení kožních nemocí a problémů věnuje také estetické medicíně, zkrátka, jsou tu odborníci i na náš krásný a samozřejmě zdravý vzhled.

A tím souvisí i jedinečná akce, která zde proběhne již brzy, 12. prosince. Bude se jednat vůbec o první MASKNE DAY v České republice.
Co je to „maskne“?

Maskne je kožní problém, typické akné, související s nošením roušek. Roušky jsou rozhodně smysluplnou ochranou, chrání nás před viry a nemocemi obecně, ovšem jejich nošení má negativní vliv na stav naší pokožky – věřím, že to již mnoho z nás zaznamenalo doslova „na vlastní kůži“.

Vlivem nošení roušek naše pleť může trpět, zvláště, pokud musíte mít roušky na tváři nasazené i několik hodin denně. Objevuje se začervenání, pálení pokožky a hlavně, typické akné z nošení roušek, tzv. MASKNE.

A právě s tímto problémem vám mohou pomoci na klinice Dermaestet – jsou zde v tomto směru opravdu specialisté a na základě velkého zájmu svých klientek, u kterých tyto problémy řeší, se zde rozhodli připravit tzv. MASKNE DAY.

Ten proběhne v sobotu 12. 12., nutné je se samozřejmě předem objednat.
V rámci tohoto dne vás čeká konzultace s lékaři, kteří prohlédnou a diagnostikují vaše problémy a také navrhnou vhodný postup léčby a následné péče.

Pro velmi efektivní řešení problému MASKNE navíc mají na klinice Dermaestet zbrusu nový přístroj, jedná se o SPECTRA E-LIGHT, který pracuje s optimální vysokofrekvenční pulzní technologií, na bázi vyzařování světla.

Jedná se o naprostou novinku, která kombinuje tři technologie –  bipolární rádiovou frekvenci, intenzivní pulzní světlo a chlazení pokožky. E-LIGHT tak hluboko v cílové oblasti zničí bakterie, které způsobují MASKNE. Kombinací intenzivního pulzního světla, které je absorbováno povrchem kůže chromoforů (melanin, hemoglobin) a RF (radio frekvence) která pronikání do vnitřních vrstev, docílí rychlého výsledku hned po prvním ošetření.

Bakterie propionibacterium způsobující MASKNE jsou citlivé na vyzařování intenzivního pulzního světla. Intenzivní pulsní světlo + RF zlepšuje všechny viditelné nedokonalosti pokožky, které jsou pozměněny sluncem nebo stárnutím, jako jsou vrásky, laxnost, rozšířené póry nebo drsnost.

Tento přístroj budete moct v rámci MASKNE DAY také rovnou vyzkoušet a nechat si jím pokožku ošetřit. Zároveň se samozřejmě můžete objednat i na další terapie tímto přístrojem, který vám s řešením maskne efektivně pomůže.

Standardní cena 1 ošetření obličeje je Kč 2450,-. Cena v rámci Maskne Day bude – rouškovné – 1000,- Kč.První Maskne Day v Brně a ČR v sobotu 12.12.2020 ošetření NOVINKOU Spectra E-LIGHT bude za cenu Kč 1.450,-

POZOR – navíc každý z účastníků dostane dárkem VOUCHER na Kč 2.000,- na zákrok Omlazení intimních partií CO2 laser (více info o zákroku ZDE).

Pokud vás „maskne“ trápí, rozhodně se objednejte – navíc v rámci MASKNE DAY jsou terapie přístrojem Spectra E-Light za zvýhodněnou cenu. Kontakt pro objednání je na webu, viz odkaz níže:
Za sebe vám kliniku Dermaestet doporučuji doslova všema deseti, v Brně jsou ve svém oboru naprosto TOP! ;)

Více informací o prvním „Maskne Day“ na klinice Dermaestet najdete také na události – ZDE.

Kliniku DERMAESTET najdete v Brně na adrese Křižíkova 68a.

ODKAZ: DERMAESTET / web
ODKAZ: DERMAESTET / facebook
ODKAZ: DERMAESTET / instagram