Představuji: eshop s exkluzivní dámskou módou DESTINO FASHION

V aktuální době, co se nákupů týká, jsme v mnoha ohledech odkázáni hlavně na eshopy – a proto vám chci přinést inspiraci i v tomto směru. Představím vám dnes jeden zbrusu nový eshop s krásnou dámskou módou, kde najdete exkluzivní brandy, mezi které patří MET, White Whise, nebo Gege Venezia. Eshop vznikl k nové kamenné prodejně Destino Fashion, kterou najdete v Pasáži Jalta na Dominikánském nám. Obchod je vzhledem k vládním nařízením samozřejmě zavřený, ovšem, krásné kousky koupíte právě na eshopu www.destinofashion.cz. Čtěte dál. ;)

Toužíte po nějakém originálním, krásném módním kousku a nevíte, kam pro něj – navíc v současné době, kdy jsou obchody zavřené?
Nakupovat můžete na eshopech – mnohé vznikly vzhledem k aktuálním vládním nařízením nově a věřte, najdete zde krásné věci. Třeba jako v případě zbrusu nového eshopu DESTINO FASHION!

Eshop Destino Fashion vznikl k nové kamenné prodejně stejného názvu, kterou najdete v brněnské Pasáži Jalta na Dominikánském nám. A právě tento obchod nabízí skutečně krásné věci!

Obchod je nyní bohužel zavřený, ovšem k nákupům celého sortimentu můžete využívat zmiňovaný eshop www.destinofashion.cz 
A co zde konkrétně najdete?

Věřím, že určitě znáte ezkluzivní brand MET – tato značka je pověstná zejména nádhernou denimovou módou. Džíny MET perfektně sedí a mimo džíny, MET, to jsou luxusní overaly v mnoha provedeních – právě tyto overaly jsou pro MET naprosto charakteristické. :)

Kromě pestré nabídky denimové módy MET najdete na eshopu Destino Fashion od této značky i další krásné věci – svetry, mikiny, ale i naprosto úžasné šaty.

Další značkou, která je na tomto eshopu zastoupena, je italský brand GEGE VENEZIA

Pro některé z vás možná zatím neznámá značka, která si ovšem rozhodně zaslouží pozornost. Nabízí převážně opět denimovou módu – krásné džíny v mnoha barvách, střizích, ve vysoce módním pojetí.

Mimo denimovou módu pak na eshopu Destino Fashion pořídíte od Gege Venezia zajímavé šaty, sukně, nebo pohodlné tepláky, mikiny – ovšem, rozhodně nečekejte žádnou nudu a šeď!

Naopak – Gege Venezia vás přesvědčí, že i komfortní móda, jako jsou tepláky, mikiny, může vypadat skvěle. Vše záleží na dobrém střihu a materiálu a musím uznat, že oboje má značka Gege Venezia naprosto perfektní.

Třetí zastoupenou značkou na eshopu Destino Fashion je pak poměrně mladý brand White Wise. Tato značka je v první řadě o perfektních materiálech, díky kterým se v každém kousku budete cítit dokonale. 

White Wise nabízí špičkově zpracované kousky z úpletů a také svrchní části oděvů – krásné kabáty.

Na eshopu DESTINO FASHION tak můžete vybírat z mnoha krásných svetříků, kabátů – vše opět v krásných barvách a zajímavých střizích.

Dámy, mrkněte na eshop www.destinofashion.cz – věřím, že tu rozhodně najdete to, co vás osloví. Navíc, výhodou nákupů na eshopu je klid a pohoda, který při výběru máte. ;)

ODKAZ: DESTINO FASHION / web, shop
ODKAZ: DESTINO FASHION / facebook
ODKAZ: DESTINO FASHION / instagram