Zážitek v pilotní kabině a ve vinném sklípku, na jednom místě? Ano, v AirWine!

Jestlipak víte, že kousíček od Brna, v Němčičkách, máme jeden zajímavý unikát – letecký simulátor, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je být skutečným pilotem! A to zdaleka není vše! Tento letecký simulátor se totiž nachází ve stejných prostorách, kde je i moc příjemný vinný sklípek s nabídkou skvělých vín rodinného vinařství. Ideální oba zážitky zde spojit – třeba s přáteli, partnerem. Zkrátka, je to opravdu něco výjimečného, co si zaslouží vaši pozornost. A mají v prodeji i dárkové vouchery – což je skvělý tip pro Ježíška. ;) Víc v následujícím článku…

Sama jsem podobných zážitků velký fanoušek. :) Vyzkoušet si, jaké to je být pilotem – usednout do kokpitu letadla, zjistit, co to obnáší pilotovat tak obrovský stroj… To vše si můžete vyzkoušet právě v AirWine, jedinečném leteckém simulátoru, který najdete jen kousek od Brna, v Němčičkách.

O AirWine, leteckém simulátoru, jsem vám na blogu už psala.   Máte možnost se zde “proletět” v leteckém simulátoru Boeingu 737, dozvíte se také spoustu informací o létání – a co víc, můžete tu strávit příjemný čas, nejen v simulátoru, ale také ve vinném sklípku, který je součástí prostor, kde se nachází také simulátor.

Letecký simulátor AirWine nabízí zájemcům dva základní letecké programy – “Pilot” a “Kapitán” – tyto letecké programy jsou určené pro lidi, kteří nemají zkušenosti s řízením letadla, ale také pro ty, kteří letadlům rozumějí a létají.

Kromě toho si tu můžete vyzkoušet i další ze zajímavých “leteckých” balíčků – třeba program Sully – zázračné přistání na řece Hudson, kdy se skutečně přenesete do stejné situace, ve které byl kapitán Sully na osudném letu 1549 US Airways, kdy byl nucen nouzově přistát na řece Hudson v New Yorku.

Dále AirWine nabízí program Trénink – je určený pro piloty a nadšence, kteří si chtějí procvičit lety před pravidelným přezkoušením, nebo jen tak.

Zaujaly mě také programy, kdy si můžete vyzkoušet nejrůznější extrémní podmínky “ve vzduchu” – třeba letět během silného větru, nebo v mlze. Adreanalinovým zážitkem pak může být letový balíček, kdy vám během letu vysadí jeden z motorů. Více k nabízeným balíčkům v AirWine – ZDE.

Naprostou novinkou zde je ovšem NOVÝ SIMULÁTOR amerického letounu Mustang P51!
Tento jednomístný letoun dlouhého doletu sloužil během druhé světové války na straně spojenců. Jednalo se tenkrát i o vůbec nejúspěšnější typ stíhacího letounu.

Zážitek z „letu“ tímto letounem bude rozhodně velkolepý! Vyzkoušíte si bojové mise a o věrohodnost se postará také unikátní válcová projekční plocha.

Brzy se tento simulátor chystám vyzkoušet, těšte se na mou reportáž!

Zpět k vánočním dárkům, o kterých jsem psala v úvodu. Už věříte, že dárkový poukaz do AirWine je rozhodně tím nejlepším tipem, pro úpně každého? Dárkové poukazy si můžete vybrat a zakoupit přímo na webu www.airwine.cz, zároveň si zde můžete vybrat i termín, který se vám pro návštěvu hodí. Takže – pokud chcete udělat opravdu radost – toto je můj tip;)

Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook