Vzpruha pro Vaši pleť!

Tak jak se cítíte, v Novém roce? Plní energie, nebo naopak, na bodu mrazu – ve všech ohledech?:)

Máme za sebou asi nejnáročnější období celého roku, kdy jsme dostali v mnoha směrech „zabrat“. Hektické období Vánoc se odrazilo na našem těle, i psychice – diety šly stranou, ochutnávali a dopřávali jsme si i to, co je pro nás jinak během roku „zakázané ovoce“. Alkohol byl, během uplynulých dnů, asi také naším větším kamarádem, že?

Co si budeme namlouvat, do Nového roku vstupuje velká část z nás v dosti zbědovaném stavu:) Dobře, nebudu mluvit všeobecně, ale můj případ to je. Přísloví „jak na Nový rok, tak po celý rok“ – pokud se má naplnit, zní dost děsivě. Kocovina, žaludek plný chlebíčků a chipsů (Bože, ano, těch odporných, mastných věcí), kruhy pod očima, pár „faldů“ navíc a pleť v katastrofálním stavu.

Co se týká poslední jmenované – Vaší pleti – máme pro Vás skvělý TIP na koncentrovanou „vzpruhu“. Na ostatní problémy – od nás ovšem také očekávejte rady, nenecháme Vás v tom;)

Zpátky k pleti, která dostala taky „zabrat“. Nedávno jsem totiž v salonu SLIMFOX, kam pravidelně chodím na kosmetické ošetření, objevila koncetrované PLEŤOVÉ ESENCE, které díky velmi intenzivní domácí péči dokáží doslova zázraky.

MG_essences

Tyto elixíry jsou od značky MARIA GALLAND – která je jednou z nejšpičkovějších kosmetických firem na světě.
Očekávat tedy můžete absolutně perfektní kvalitu. A jaké přesně tyto koncentráty jsou – na jaké problémy?

Vybírat můžete z celkem 6 koncentrovaných přípravků na obličej, navíc je jeden určený pouze na oční okolí a kontury (ten jsem vybrala já:)

001 – KAVIÁR – protivráskový koncentrát, pomáhá zvýšit přirozenou produkci kolagenu, a zároveň vyplnit a posílit pleť, čímž vypadá mladší a pevnější.
002 – ČERNÁ ORCHIDEJ – koncentrát pro regeneraci má ochranné účinky pro unavenou pleť, stahuje póry a má uklidňující účinky.
003 – MALACHIT -koncentrát pro citlivou pleť. Zklidňující kúra s okamžitým liftingovým efektem vyhlazuje a vyplňuje vrásky zevnitř.
004 – BÍLÝ LANÝŽ – intenzivně hydratační koncentrát, dlouhodobě zjemňuje, zpevňuje a je skvělou volbou jako prevence stárnutí.
005 – STŘÍBRO – čistící koncentrát, zjemňuje rozšířené póry, zmatňuje a sjednocuje pleť. Intenzivní kúra na míru čistí, napravuje a stahuje póry.
006 – ZLATO – koncentrát pro revitalizacil, dodává energii a posiluje pleť, redukuje jemné linky a vrásky.
007 – Hyaluronový koncentrát na oční kontury, redukuje jemné linky a vrásky očních kontur.

Photo 09.12.14 8 36 30

Co se týká právě očního koncetrátu, který jsem otestovala já – byla jsem opravdu nadšená. Oční okolí je totiž právě asi nejvíc problematickou partií mého obličeje, tudíž se mu snažím věnovat zvýšenou péči. Mám tendenci k váčkům a kruhům pod očima a s přibývajícím věkem také sleduji nehezké vrásky:( Pravidelná aplikace tohoto přípravku všechny tyto problémy opravdu eliminovala. Okolí očí se projasnilo a co jsem opravdu ocenila, vrásky se nezdály tolik patrné. Přípravek je moc příjemný a vhodný pro všechny tipy pleti – i pro moji supercitlivou:) Pokud Vás trápí podobné obtíže, určitě vyzkoušejte:)

Photo 09.12.14 8 35 20

Více se o těchto jedinečných přípravcích dočtete: ZDE

To důležité na konec – ceny se obávat nemusíte. Koncentráty stojí 370 Kč, oční s pumpičkou 579 Kč. Což si myslím, je na tak skvělý produkt velmi dobrá cena;)

Photo 30.10.14 13 42 33

Tyto produkty koupíte v rámci České republiky exkluzivně pouze v Brně, v salonu SLIMFOX.

ODKAZ: SALON SLIMFOX/WEB
ODKAZ: SALON SLIMFOX/FACEBOOK