Výzva! Začněte se mnou chodit cvičit – na Power Plate!

Jak jsem se vám nedávno svěřila na sociálních sítích svého blogu, začala jsem opravdu poctivě a pravidelně chodit cvičit. :) Co vám budu povídat, už to fakt chtělo… Když jsem řešila, jakou pohybovou aktivitu vybrat, rozhodnutí bylo opravdu jasné. Power Plate! Právě s tímto druhem cvičení mám i z minulosti jen ty nejlepší zkušenosti. Na přístroji Power Plate cvičíte navíc jen 30 minut, což je čas, který si na cvičení můžeme dopřát opravdu snad všichni. Moc fajn je i to, že výsledky pravidelného cvičení jsou znatelné už brzy!
Na Power Plate chodím do studia Vibe35 v Brně na Masnou, Zuzka Vašíčková, majitelka studia a fitness trenérka má navíc výhradní zastoupení pro Českou i Slovenskou republiku na přístroj Power Plate, jste tady v těch nejlepší rukou! Holky (ale klidně i pánové ;), přidejte se a pojďte cvičit taky! Chodím 2 – 3x týdně a je to tak super! Pokud vás zajímá víc, chcete chodit, klidně pište do zpráv.
Víc o cvičení na Power Plate v následujícím článku.

Co si budeme povídat… Jak člověk stárne, tělo už nefunguje tak spolehlivě, jako dříve. V mém případě šlo vždy všechno snadno a jednoduše. Věděla jsem, jak zhubnout, jak si váhu udržet a to mi tak nějak stačilo. Přiznávám se, že jsem nikdy nebyla žádným velkým příznivcem cvičení. Pohybovou aktivitu jsem měla denně, ale spíš typu rychlá chůze, kolo, lyže… Žádné cvičení a už vůbec ne fitko – to opravdu ráda nemám. :)

Jenže…přehoupla se čtyřicítka a já najednou začala pociťovat, že to chce něco navíc. Začaly mě víc bolet záda, celkově jsem se přestala ve svém těle cítit spokojeně. Svaly byly povolené, ochablé, vnímala jsem, že se mi začala dost zhoršovat i fyzická kondice – v překladu – do každých schodů jsem funěla jako lokomotiva. :)

S tím jsem se nehodlala smířit. Osobní spokojenost je pro mě klíčová – a tak jsem se rozhodla začít chodit cvičit. Když jsem řešila, co začnu dělat, bylo rozhodnutí vlastně okamžité – Power Plate!

Cvičení na přístroji Power Plate znám, cvičila jsem tak i po porodech a vím, že právě tento typ cvičení mě dokázal poměrně rychle dostat zpět do kondice a formy.

U cvičení na Power Plate je mimo jiné super i to, že cvičíte jen 30 minut, ideálně 3x týdně. Pak se můžete těšit na brzy viditelné výsledky!

Zapsala jsem se tedy na lekce cvičení na Power Plate – do studia Vibe35, o kterém jsem vám tu mimochodem už psala.

Ve studiu Vibe35 se cvičí pouze na přístrojích Power Plate. Majitelka studia, Zuzka Vašíčková, je zároveň i výhradní distributorkou těchto přístrojů pro Českou a Slovenskou republiku! Jste tu tedy v těch nejlepších rukou. :)

Určitě vás nadchnou i samotné prostory studia, vzdušné, moderní… A cvičení si tady užijete o to víc.

Já chodím nyní cvičit 2-3x týdně a víte co? Jsem naprosto nadšená!
Už jen samotný pocit, že pro sebe něco děláte stojí za to. A fakt, těch 30 minut denně pro sebe najít můžete. Já dřív myslela, že to bude v mém každodenním hektickém programu problém, ale víte jak…když se chce…

Chodím cvičit vždy ráno, na osmou hodinu. Je to super v tom, že máte pak celý den před sebou a ráno si splníte svůj cvičební plán.

Chodí nás už fajn parta holek (ale objeví se i pánové :) a já se na každé cvičení fakt upřímně těším. Mám ze sebe radost a jsem si jistá, že mi tentokrát moje odhodlání vydrží.

O benefitech cvičení na Power Plate vám napíšu zase jindy, brzy…

Pojďte chodit cvičit se mnou! Jsem si jistá, že budete nadšení! Uděláte něco pro svoje tělo a dobrý pocit. :)

Vibration fitness studio Vibe35 najdete v Brně na Masné 7e, rezervace můžete provést přes web, viz odkaz níže. V okolí studia se dá pohodlně i parkovat.

ODKAZ: VIBE35 / web, rezervace
ODKAZ: VIBE35 / facebook
ODKAZ: VIBE35 / instagram