Představuji: obchůdek s nejširším výběrem deštníků, šátků, šál & klobouků – AMBRELA!

Moc ráda bych vám představila další velmi zajímavý obchůdek v Brně, který mnozí možná už dobře znáte! Jmenuje se „AMBRELA“, najdete jej na Orlí 3 v prostorách Galerie Orlí – mimochodem, tato prodejna je tu už neuvěřitelných 20 let, což samo o sobě svědčí i o její trvalé oblibě. :) Co Ambrela nabízí? Jak už vám je možná z názvu jasné – primárně se obchod zaměřuje na kvalitní deštníky renomované značky Doppler. Velký je tu ovšem výběr i dalších nezbytných módních doplňků – koupíte tu překrásné šátky, šály, přehozy, rukavice, ale i čepice a také klobouky! Sama klobouky miluji a v obchodě Ambrela jsem byla doslova jako v ráji. :)
Nafotila jsem vám tu spoustu fotek z aktuální nabídky pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku!

Sama veškeré módní doplňky, mezi které mimochodem beru i deštníky, velmi vyhledávám! I drobnosti typu šátků a šál dokáží velmi oživit a pozdvihnout váš celkový look & outfit. A klobouky? Ty jsou opravdu přímo dokonalé – a rozhodně neplatí, že jsou výhradou jen starších dam, nebo že se nosí jen na speciální a okázalé příležitosti.

Pokud v Brně nevíte, kde všechny výše uvedené doplňky koupíte, rozhodně čtěte dál! Ráda bych vám totiž představila sympatický obchůdek Ambrela, který najdete v centru Brna, na Orlí 3 v prostorách Galerie Orlí. Mimochodem, tento obchod je zde už neuvěřitelných 20 let a stále platí, že takto široká škála deštníků i šátků jinde v Brně není!

Obchod Ambrela se ve svém sortimentu zaměřuje zejména na deštníky.

Právě deštníků je zde doslova neskutečný výběr. Tolik druhů, barev, ale i typů – sama jsem až nevěřila, že v ohledu deštníků existuje tolik rozličných modelů.

Deštníky v obchodě Ambrela koupíte pouze od respektované rakouské značky Doppler. Tyto deštníky jsou designově skutečně krásné, ovšem to hlavní – jsou i nesmírně kvalitní.

Velmi zajímavé je i to, že značka Doppler poskytuje na všechny své deštníky záruku 3 roky – když se vám náhodou třeba zlomí drát, přijdete do obchodu Ambrela a automaticky dostanete deštník nový.

Na některé modely je pak záruka dokonce i 5 let! Tyto deštníky mají speciální karbonové dráty a jsou testované i ve větrném tunelu – aby vydržely i silné povětrnostní podmínky.

Obchod Ambrela pak nabízí i krásné deštníky Doppler – Bugatti.

Koupíte tu pak i nejrůznější speciální deštníky – třeba trekingové deštníky, nebo deštníky partnerské – jsou obzvláště velké!

Za zmínku pak stojí i průhledné, nebo bílé deštníky – na svatby, ale samozřejmě i pro jiné účely.

Skvělé jsou i ultra lehké deštníky Doppler, které váží pouhých 99 gramů! V kabelce o nich ani nebudete vědět. :)

Deštníky tu seženete jak malé, skládací, tak i velké, holové.

Mimo deštníky pak obchod Ambrela nabízí i široký sortiment šátků, šál a přehozů!

Šály tu najdete z mnoha materiálů, za zmínku rozhodně stojí kašmírové šály, nebo šály hedvábné.

Krásné jsou pak šály s obrazy a motivy od významných umělců – zejména od Gogha a Klimta.

Pestrá je v tomto obchůdku nabídka také rukavic – pro nejrůznější účely, nádherné jsou i rukavice pro řidiče.

Jak jsem zmínila, obchod Ambrela pak nabízí také klobouky – zejména od oblíbené české značky Karpet.

Tyto klobouky tu koupíte v mnoha typech, tvarech, barvách… jsou opravdu nádherné!

Klobouky užijete pro nejrůznější příležitosti, ovšem hodí se i na běžné nošení. Jak jsem napsala, dokáží váš celkový outfit pozvednout o úroveň výše! :)

Sortiment je v obchodě Ambrela jak pro dámy, tak i pro pány. Zejména deštníky tu pánové seženou opravdu nádherné a hlavně, kvalitní!

Obchůdek Ambrela najdete v centru Brna na Orlí 3, v Galerii Orlí.

ODKAZ: AMBRELA / web
ODKAZ: AMBRELA / facebook

ODKAZ: AMBRELA / instagram