Představuji: vibration fitness studio VIBE35

Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho druhů cvičení, ovšem je jedno, u kterého jsem viděla efekt a přínos opravdu velmi rychle. Jedná se o cvičení na přístroji Power Plate, které má celou řadu benefitů. Patří mezi ně hlavně zpevnění těla, posílení pánevního dna, eliminace celulitidy a také výrazná podpora hubnutí. Obrovskou výhodou pak bezesporu je, že na přístroji Power Plate cvičíte JEN 30 minut, takže veliká časová úspora! I proto vám chci napsat o novém „vibration fitness studiu“ VIBE35, které najdete v Brně na Masné 7e. Právě zde si můžete zacvičit na některé z lekcí – a to na nejnovějších typech přístrojů Power Plate! Úžasné jsou i samotné prostory, velké, vzdušné a moderní… Inspirujte se – a běžte si zacvičit, bude se vám tu rozhodně líbit!

Už když jsem do nového studia Vibe35 poprvé přišla, řekla jsem si: „wau“! Tak nádherné prostory, které ve mně okamžitě evokovaly cvičební studia z Ameriky, která určitě znáte z mnoha filmů. Vzdušné, veliké, v jednoduchém bílém designu, kterému jasně dominují výrazně červené cvičící přístroje Power Plate.

Studio Vibe35 je krátce otevřeno v Brně na Masné 7, v úžasných a velmi specifických prostorách. Jsem si naprosto jistá, že podobné studio na cvičení jinde v Brně rozhodně nenajdete!
Ve studiu Vibe35 se cvičí pouze na přístrojích Power Plate. Sama majitelka studia je zároveň i výhradní distributorkou těchto přístrojů pro Českou a Slovenskou republiku!

Zajímavostí pak rozhodně také je, že právě ve studiu Vibe35 najdete vůbec ty nejnovější a nejmodernější typy přístrojů Power Plate – tyto jinde v Brně rozhodně nejsou!

Na přístrojích Power Plate si tu můžete zacvičit v rámci skupinových lekcí, pod vedením zkušených instruktorů. Pod pojmem „skupinový“ se ale rozhodně nemusíte bát lekcí se spoustou lidí, naopak – maximální kapacita je 8 osob, což je na takto velký prostor opravdu velmi privátní. :)
Výhodou také je, že při takovém počtu cvičících se vám může instruktor i dostatečně věnovat individuálně.

Ovšem, pokud stojíte o opravdu soukromé lekce zde, vůbec není problém se na nich domluvit.

Každopádně, rozpis všech lekcí najdete na webu, kde se můžete rovnou i online rezervovat. Od září se pak budou lekce i rozdělovat, a to dle úrovně pokročilosti.

Určitě vás zajímá – proč cvičit na přístroji Power Plate? Sama s tím mám úžasné zkušenosti! Toto cvičení je ideální pro každou věkovou skupinu, mezi hlavní benefity pak patří i to, že na tomto přístroji cvičíte JEN 30 minut. Jedná se tedy o velkou časovou úsporu.

Cvičení na Power Plate je skvělé jak pro hubnutí, tak i celkové zpevnění postavy. Sama jsem se díky Power Plate přístroji dostala zpět do formy po porodech a jak píšu v úvodu, efekt cítíte opravdu rychle!

Tento typ cvičení je naprosto skvělý i pro posílení pánevního dna – my, ženy po porodech dobře víme, jak dokáže nezpevněné pánevní dno potrápit, že…?

Super je cvičení i na eliminaci celulitidy! Holky, léto je tady, takže s celulitidou se určitě rády všechny rozloučíme, že? :)

Každopádně, ke všem benefitům cvičení na přístroji Power Plate se ještě dostanu v některém z budoucích článků!

Musím zmínit i samotné prostory studia Vibe35, jsou tak nádherné, velké a vzdušné, bude se vám tu určitě líbit!
Mimochodem, tyto prostory se dají i pronajmout, za účely konání workshopů, přednášek, nebo focení! Je tu super světlo a spoustu místa. :)

Vibration fitness studio Vibe35 najdete v Brně na Masné 7e, rezervace můžete provést přes web, viz odkaz níže. V okolí studia se dá pohodlně i parkovat.

ODKAZ: VIBE35 / web, rezervace
ODKAZ: VIBE35 / facebook
ODKAZ: VIBE35 / instagram